Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району
Звіт про роботу
територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Поділитися новиною:

Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району провадить свою діяльність на підставі  рішення IV  сесії VII скликання Дворічанської районної ради Харківської області № 94 від 17.03.2016р «Про створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району шляхом перетворення з територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанської районної державної адміністрації».

У територіальному центрі  функціонують три відділення :

1) соціальної допомоги вдома;

2) денного перебування;

-3)організації надання адресної натуральної  допомоги.

Станом на 01.07.2018 року у Дворічанському районі виявлено  та обслуговано 1651 особа, що перебуває у складних життєвих обставинах і потребує сторонньої допомоги, а саме:

відділенням соціальної допомоги вдома протягом 2018 року  виявлено 783 особи, які потребували постійної сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком та мають ІІІ, ІV і V групу рухової активності , з них обслуговано 783 особи, що складає 100% від виявлених та в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року більше на шість осіб.

З початку року до відділення  на обслуговування прийнято 76 осіб, відкріплено 101, з них по смерті 45 осіб.

Кількість соціальних робітників станом на 01.07.2018 року складає 43 чоловіка. Навантаження на 1 соціального робітника (по обслугованим протягом року) в середньому – 16 осіб, за нормою 6. Велике навантаження пояснюється тим, що із загальної кількості обслугованих, 282 особи – обслуговані на платній основі, велика кількість із них отримали разові соціальні послуги.

Станом на 01.07.2018 року відділенням обслуговується 682 особи, з них -90 осіб, які обслуговуються на платній основі  та потребують невеликої кількості послуг.

 Соціальними робітниками надано 83,4 тис. соціальних послуг на безоплатній основі та 6,0 тис. соціальних послуг на платній основі.

Крім соціальної послуги з догляду вдома, підопічні відділення отримали транспортні послуги з підвозу до центральної лікарні, аптечних установ та для вирішення господарських проблем. Такими послугами скористалися  32 особи.

Відділенням обслуговано 43 підопічних, яким виповнилося 90 і більше років та 2 підопічних, яким виповнилося 100 років.

Із 104 виявлених осіб з інвалідністю різних категорій обслуговані всі.

Соціальні послуги з диференційованою системою оплати не надавались ( за відсутністю заяв).

Звільнення підопічних від плати за соціальне обслуговування через районну комісію не проводилось ( за відсутністю заяв).

Відділення денного перебування. У відділенні надається послуга соціальної адаптації. У 1 півріччі 2018 року  послугами відділення скористалися 752 особи. З них – 747 осіб, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу,   обслуговуються з особливими умовами здійснення безоплатного надання соціальних послуг.

З початку року до відділення прийнято 15 осіб, відкріплено -18 осіб.

Відділення денного перебування за звітний період надало 3,2 тис. соціальних послуг.

Протягом  1 півріччя у відділенні  проведені  наступні заходи:

- до державних та релігійних свят: «Водохреща»; «До Дня закоханих»; до Міжнародного жіночого дня ; до Дня гумору; «День медичної сестри»; «Життя мого джерельце»;

- спільно з фахівцями управління соціального захисту населення проведені «круглі столи» «Запитання – відповіді» про зміни у призначенні субсидій  у 2018 році;

- організовано зустрічі з юристом Фонду сільських громад Дворічанщини з приводу надання безоплатної первинної правової допомоги підопічним територіального центру.

У відділенні на постійній основі проводяться виставки творчих робіт підопічних.

Проходять репетиції фольклорного клубу «Осколяночка», який відвідує 12 осіб.

Працює «Університет третього віку» з 2-ма факультетами: соціально – правовому та інформаційних технологій, який відвідують 22 особи.

У відділені оформлений фітобар, де підопічні смакують різними видами трав’яного чаю.

 Працює «Кімната здоров’я», в якій надаються послуги з вимірювання артеріального тиску , проводяться оздоровчі заняття на побутових тренажерах, надаються послуги з масажу.

На базі територіального центру працює дистанційний консультаційний пункт для надання безоплатних правових консультацій та роз’яснень законодавства соціальним працівникам та підопічним структурних підрозділів . Консультації надаються спеціалістом відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно договору про співпрацю.

 

Відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Відділенням організації надання адресної натуральної допомоги у 2018 році обслуговано 590 осіб, з них 116 підопічних, які обслуговуються виключно цим відділенням.

При відділенні працює пункт прокату засобів технічної реабілітації, послугами пункту користуються 14 осіб.

Платні соціальні послуги отримали 145 осіб (послуги швачки отримали 6 осіб на суму 0,2 тис. грн., послуги перукаря 135 осіб на суму 3,4 тис. грн. та прокату засобів малої механізації 4 особи на суму 0,04 тис. грн.).

Протягом 2018 року відділенням було залучено грошової та натуральної допомоги від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб - підприємців на загальну суму 5,5 тис. грн.

За звітний період проведено 4 благодійні обіди на загальну суму 4,3 тис. грн., де були присутні 48 осіб ; сформовано та роздано 20 продуктових набори одиноким підопічним територіального центру на суму 1,8 тис. грн.; роздані  вживані речі 42 одиноким підопічним на загальну суму 0,3 тис. грн.

У першому півріччі 2018 року продовжувалася робота по запровадженню мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Мультидисциплінарна команда здійснила 8 виїздів, до 7-ти віддалених населених пунктів району, надала практичну допомогу 17 підопічним територіального центру по забезпеченню продуктами харчування, ліками, надавалась допомога в оформленні різного виду документів.

Соціальні послуги підопічним надавались відповідно до Державних стандартів: догляду вдома,  соціально-побутової адаптації.

 

Директор                                                                                     Л.М. Найданова

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9940 | Переглядів: 194Дата публікації: 15:14 26.06.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
14.11.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:14.11.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Розширена апаратна нарада з заступниками, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району Розширена апаратна нарада з заступниками, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:14.11.2018 09:00 Місце проведення:мала зала райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:14.11.2018 09:00 Місце проведення:с. Кутьківка Кутьківська сільська рада
09:30 - І (районний) етап обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед хлопців закладів загальної середньої освіти Дворічанського району з волейболу І (районний) етап обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед хлопців закладів загальної середньої освіти Дворічанського району з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.11.2018 09:30 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь команди району у обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь команди району у обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.11.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
15.11.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:15.11.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:Скоропльот Н.І. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:15.11.2018 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, каб. № 7
10:00 - Участь у першому (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни» Участь у першому (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.11.2018 10:00 Місце проведення:м. Чугуїв
14:00 - Робоча нарада щодо визначення порядку оформлення землі під будівлями закладів освіти району Робоча нарада щодо визначення порядку оформлення землі під будівлями закладів освіти району Організатор:Павленко О.П. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:15.11.2018 14:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
16.11.2018
день - Засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради Засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради Організатор:Скоропльот Н.І. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:16.11.2018 (протягом дня) Місце проведення:кабінет заступника голови райдержадміністрації №25
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:16.11.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Проведення «прямої лінії» з населенням з актуальних питань сьогодення заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Проведення «прямої лінії» з населенням з актуальних питань сьогодення заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:16.11.2018 08:30 Місце проведення:05750 763 45
10:00 - Узагальнення інформації та підготовка звітів про результати районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та математики Узагальнення інформації та підготовка звітів про результати районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та математики Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.11.2018 10:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
11:00 - Урочисті та святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства Урочисті та святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства Організатор:Куценко Ю.В. – директор РБК Час проведення:16.11.2018 11:00 Місце проведення:Районний будинок культури
13:30 - «Я і мої права»: правознавчий калейдоскоп до Всесвітнього Дня дитини та на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2018 року Роком реалізації право – просвітницького проекту «Я маю право!» «Я і мої права»: правознавчий калейдоскоп до Всесвітнього Дня дитини та на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2018 року Роком реалізації право – просвітницького проекту «Я маю право!» Організатор:Кіптіла С.І. – директор ЦБС Час проведення:16.11.2018 13:30 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
15:00 - Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:16.11.2018 15:00 Місце проведення:територія Богданівської сільської ради
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. - начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:16.11.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих