Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району
Звіт про роботу
територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Поділитися новиною:

Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району провадить свою діяльність на підставі  рішення IV  сесії VII скликання Дворічанської районної ради Харківської області № 94 від 17.03.2016р «Про створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району шляхом перетворення з територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанської районної державної адміністрації».

У територіальному центрі  функціонують три відділення :

1) соціальної допомоги вдома;

2) денного перебування;

-3)організації надання адресної натуральної  допомоги.

Станом на 01.07.2018 року у Дворічанському районі виявлено  та обслуговано 1651 особа, що перебуває у складних життєвих обставинах і потребує сторонньої допомоги, а саме:

відділенням соціальної допомоги вдома протягом 2018 року  виявлено 783 особи, які потребували постійної сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком та мають ІІІ, ІV і V групу рухової активності , з них обслуговано 783 особи, що складає 100% від виявлених та в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року більше на шість осіб.

З початку року до відділення  на обслуговування прийнято 76 осіб, відкріплено 101, з них по смерті 45 осіб.

Кількість соціальних робітників станом на 01.07.2018 року складає 43 чоловіка. Навантаження на 1 соціального робітника (по обслугованим протягом року) в середньому – 16 осіб, за нормою 6. Велике навантаження пояснюється тим, що із загальної кількості обслугованих, 282 особи – обслуговані на платній основі, велика кількість із них отримали разові соціальні послуги.

Станом на 01.07.2018 року відділенням обслуговується 682 особи, з них -90 осіб, які обслуговуються на платній основі  та потребують невеликої кількості послуг.

 Соціальними робітниками надано 83,4 тис. соціальних послуг на безоплатній основі та 6,0 тис. соціальних послуг на платній основі.

Крім соціальної послуги з догляду вдома, підопічні відділення отримали транспортні послуги з підвозу до центральної лікарні, аптечних установ та для вирішення господарських проблем. Такими послугами скористалися  32 особи.

Відділенням обслуговано 43 підопічних, яким виповнилося 90 і більше років та 2 підопічних, яким виповнилося 100 років.

Із 104 виявлених осіб з інвалідністю різних категорій обслуговані всі.

Соціальні послуги з диференційованою системою оплати не надавались ( за відсутністю заяв).

Звільнення підопічних від плати за соціальне обслуговування через районну комісію не проводилось ( за відсутністю заяв).

Відділення денного перебування. У відділенні надається послуга соціальної адаптації. У 1 півріччі 2018 року  послугами відділення скористалися 752 особи. З них – 747 осіб, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу,   обслуговуються з особливими умовами здійснення безоплатного надання соціальних послуг.

З початку року до відділення прийнято 15 осіб, відкріплено -18 осіб.

Відділення денного перебування за звітний період надало 3,2 тис. соціальних послуг.

Протягом  1 півріччя у відділенні  проведені  наступні заходи:

- до державних та релігійних свят: «Водохреща»; «До Дня закоханих»; до Міжнародного жіночого дня ; до Дня гумору; «День медичної сестри»; «Життя мого джерельце»;

- спільно з фахівцями управління соціального захисту населення проведені «круглі столи» «Запитання – відповіді» про зміни у призначенні субсидій  у 2018 році;

- організовано зустрічі з юристом Фонду сільських громад Дворічанщини з приводу надання безоплатної первинної правової допомоги підопічним територіального центру.

У відділенні на постійній основі проводяться виставки творчих робіт підопічних.

Проходять репетиції фольклорного клубу «Осколяночка», який відвідує 12 осіб.

Працює «Університет третього віку» з 2-ма факультетами: соціально – правовому та інформаційних технологій, який відвідують 22 особи.

У відділені оформлений фітобар, де підопічні смакують різними видами трав’яного чаю.

 Працює «Кімната здоров’я», в якій надаються послуги з вимірювання артеріального тиску , проводяться оздоровчі заняття на побутових тренажерах, надаються послуги з масажу.

На базі територіального центру працює дистанційний консультаційний пункт для надання безоплатних правових консультацій та роз’яснень законодавства соціальним працівникам та підопічним структурних підрозділів . Консультації надаються спеціалістом відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно договору про співпрацю.

 

Відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Відділенням організації надання адресної натуральної допомоги у 2018 році обслуговано 590 осіб, з них 116 підопічних, які обслуговуються виключно цим відділенням.

При відділенні працює пункт прокату засобів технічної реабілітації, послугами пункту користуються 14 осіб.

Платні соціальні послуги отримали 145 осіб (послуги швачки отримали 6 осіб на суму 0,2 тис. грн., послуги перукаря 135 осіб на суму 3,4 тис. грн. та прокату засобів малої механізації 4 особи на суму 0,04 тис. грн.).

Протягом 2018 року відділенням було залучено грошової та натуральної допомоги від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб - підприємців на загальну суму 5,5 тис. грн.

За звітний період проведено 4 благодійні обіди на загальну суму 4,3 тис. грн., де були присутні 48 осіб ; сформовано та роздано 20 продуктових набори одиноким підопічним територіального центру на суму 1,8 тис. грн.; роздані  вживані речі 42 одиноким підопічним на загальну суму 0,3 тис. грн.

У першому півріччі 2018 року продовжувалася робота по запровадженню мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Мультидисциплінарна команда здійснила 8 виїздів, до 7-ти віддалених населених пунктів району, надала практичну допомогу 17 підопічним територіального центру по забезпеченню продуктами харчування, ліками, надавалась допомога в оформленні різного виду документів.

Соціальні послуги підопічним надавались відповідно до Державних стандартів: догляду вдома,  соціально-побутової адаптації.

 

Директор                                                                                     Л.М. Найданова

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9940 | Переглядів: 132Дата публікації: 15:14 26.06.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
19.09.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:19.09.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян заступника голови райдержадміністрації О. Павленко Особистий прийом громадян заступника голови райдержадміністрації О. Павленко Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:19.09.2018 09:00 Місце проведення:громадська приймальня райдержадміністрації
09:00 - «Стежками рідного краю» екологічна подорож «Стежками рідного краю» екологічна подорож Організатор:Кіптіла С.І.. директор ЦБС Час проведення:19.09.2018 09:00 Місце проведення:Бібліотечні філії району
09:00 - Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Організатор:Гудь А.Г., директор краєзнавчого музею Час проведення:19.09.2018 09:00 Місце проведення:Краєзнавчий музей
10:00 - Участь у нараді начальників місцевих органів управління освітою Участь у нараді начальників місцевих органів управління освітою Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Час проведення:19.09.2018 10:00 Місце проведення:м.Харків
10:00 - Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці визволення Харківської області за участю керівництва району Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці визволення Харківської області за участю керівництва району Організатор:Чудік Л.І. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:19.09.2018 10:00 Місце проведення:Дергачівський район, с.Солоницівка, Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конева»
20.09.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації! Час проведення:20.09.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Організатор:Павленко О.П. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:20.09.2018 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської Дивізії, 7
09:00 - Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Організатор:Гудь А.Г., директор краєзнавчого музею Час проведення:20.09.2018 09:00 Місце проведення:Краєзнавчий музей
10:00 - Чергова ХХІІІ сесія районної ради VІІ скликання за участю голови районної державної адміністрації І. Григоренко Чергова ХХІІІ сесія районної ради VІІ скликання за участю голови районної державної адміністрації І. Григоренко Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:20.09.2018 10:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. Слобожанська, 8, велика зала
13:00 - Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Організатор:Коваль Н.І – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.09.2018 13:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
13:00 - «Чарівність рідної землі» екокруїз до Національного парку «Дворічанський «Чарівність рідної землі» екокруїз до Національного парку «Дворічанський Організатор:Кіптіла С.І.. директор ЦБС Час проведення:20.09.2018 13:00 Місце проведення:Бібліотечні філії району
13:00 - Засідання районної робочої групи щодо легалізації робочих місць у Дворічанському районі Засідання районної робочої групи щодо легалізації робочих місць у Дворічанському районі Організатор:Павленко О.П. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:20.09.2018 13:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет №25
13:00 - Робоча нарада щодо підготовки планів основних заходів райдержадміністрації на наступний тиждень Робоча нарада щодо підготовки планів основних заходів райдержадміністрації на наступний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:20.09.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
14:00 - «Кущове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Є. Шахненка «Кущове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Є. Шахненка Організатор:Куштим Г.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту райдержадніністрації Час проведення:20.09.2018 14:00 Місце проведення:м. Вовчанськ
21.09.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.09.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - «Наші партизани» - книжкова виставка до Дня партизанської слави для юнацтва «Наші партизани» - книжкова виставка до Дня партизанської слави для юнацтва Організатор:Кіптіла С.І.. директор ЦБС Час проведення:21.09.2018 09:00 Місце проведення:центральна районна бібліотека
09:00 - Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Виставка виробів з дерева В. Наливайка «Друге життя дерева» (смт Дворічна) Організатор:Гудь А.Г., директор краєзнавчого музею Час проведення:21.09.2018 09:00 Місце проведення:Краєзнавчий музей
12:00 - Селекторна нарада обласної державної адміністрації з порядком денним: - Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2018 року Селекторна нарада обласної державної адміністрації з порядком денним: - Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2018 року Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.09.2018 12:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
13:00 - «Дружба з книгою – це свято»: бенефіс найкращого читача до Всеукраїнського дня бібліотек «Дружба з книгою – це свято»: бенефіс найкращого читача до Всеукраїнського дня бібліотек Організатор:Кіптіла С.І.. директор ЦБС Час проведення:21.09.2018 13:00 Місце проведення:Дитяча районна б-ка
13:00 - Проведення спільного рейду «Діти вулиці» та перевірка кафе-барів щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів Проведення спільного рейду «Діти вулиці» та перевірка кафе-барів щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:21.09.2018 13:00 Місце проведення:територія Кам`янської сільської ради
14:00 - Засідання ради з вирішення питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення Засідання ради з вирішення питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.09.2018 14:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 25
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:21.09.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
15:00 - Святкові заходи до Дня громади селища Тополі Святкові заходи до Дня громади селища Тополі Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.09.2018 15:00 Місце проведення:с-ще Тополі, Пісківська сільська рада
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих