Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району
Звіт про роботу
територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Поділитися новиною:

Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району провадить свою діяльність на підставі  рішення IV  сесії VII скликання Дворічанської районної ради Харківської області № 94 від 17.03.2016р «Про створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району шляхом перетворення з територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанської районної державної адміністрації».

У територіальному центрі  функціонують три відділення :

1) соціальної допомоги вдома;

2) денного перебування;

-3)організації надання адресної натуральної  допомоги.

Станом на 01.07.2018 року у Дворічанському районі виявлено  та обслуговано 1651 особа, що перебуває у складних життєвих обставинах і потребує сторонньої допомоги, а саме:

відділенням соціальної допомоги вдома протягом 2018 року  виявлено 783 особи, які потребували постійної сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком та мають ІІІ, ІV і V групу рухової активності , з них обслуговано 783 особи, що складає 100% від виявлених та в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року більше на шість осіб.

З початку року до відділення  на обслуговування прийнято 76 осіб, відкріплено 101, з них по смерті 45 осіб.

Кількість соціальних робітників станом на 01.07.2018 року складає 43 чоловіка. Навантаження на 1 соціального робітника (по обслугованим протягом року) в середньому – 16 осіб, за нормою 6. Велике навантаження пояснюється тим, що із загальної кількості обслугованих, 282 особи – обслуговані на платній основі, велика кількість із них отримали разові соціальні послуги.

Станом на 01.07.2018 року відділенням обслуговується 682 особи, з них -90 осіб, які обслуговуються на платній основі  та потребують невеликої кількості послуг.

 Соціальними робітниками надано 83,4 тис. соціальних послуг на безоплатній основі та 6,0 тис. соціальних послуг на платній основі.

Крім соціальної послуги з догляду вдома, підопічні відділення отримали транспортні послуги з підвозу до центральної лікарні, аптечних установ та для вирішення господарських проблем. Такими послугами скористалися  32 особи.

Відділенням обслуговано 43 підопічних, яким виповнилося 90 і більше років та 2 підопічних, яким виповнилося 100 років.

Із 104 виявлених осіб з інвалідністю різних категорій обслуговані всі.

Соціальні послуги з диференційованою системою оплати не надавались ( за відсутністю заяв).

Звільнення підопічних від плати за соціальне обслуговування через районну комісію не проводилось ( за відсутністю заяв).

Відділення денного перебування. У відділенні надається послуга соціальної адаптації. У 1 півріччі 2018 року  послугами відділення скористалися 752 особи. З них – 747 осіб, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу,   обслуговуються з особливими умовами здійснення безоплатного надання соціальних послуг.

З початку року до відділення прийнято 15 осіб, відкріплено -18 осіб.

Відділення денного перебування за звітний період надало 3,2 тис. соціальних послуг.

Протягом  1 півріччя у відділенні  проведені  наступні заходи:

- до державних та релігійних свят: «Водохреща»; «До Дня закоханих»; до Міжнародного жіночого дня ; до Дня гумору; «День медичної сестри»; «Життя мого джерельце»;

- спільно з фахівцями управління соціального захисту населення проведені «круглі столи» «Запитання – відповіді» про зміни у призначенні субсидій  у 2018 році;

- організовано зустрічі з юристом Фонду сільських громад Дворічанщини з приводу надання безоплатної первинної правової допомоги підопічним територіального центру.

У відділенні на постійній основі проводяться виставки творчих робіт підопічних.

Проходять репетиції фольклорного клубу «Осколяночка», який відвідує 12 осіб.

Працює «Університет третього віку» з 2-ма факультетами: соціально – правовому та інформаційних технологій, який відвідують 22 особи.

У відділені оформлений фітобар, де підопічні смакують різними видами трав’яного чаю.

 Працює «Кімната здоров’я», в якій надаються послуги з вимірювання артеріального тиску , проводяться оздоровчі заняття на побутових тренажерах, надаються послуги з масажу.

На базі територіального центру працює дистанційний консультаційний пункт для надання безоплатних правових консультацій та роз’яснень законодавства соціальним працівникам та підопічним структурних підрозділів . Консультації надаються спеціалістом відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно договору про співпрацю.

 

Відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Відділенням організації надання адресної натуральної допомоги у 2018 році обслуговано 590 осіб, з них 116 підопічних, які обслуговуються виключно цим відділенням.

При відділенні працює пункт прокату засобів технічної реабілітації, послугами пункту користуються 14 осіб.

Платні соціальні послуги отримали 145 осіб (послуги швачки отримали 6 осіб на суму 0,2 тис. грн., послуги перукаря 135 осіб на суму 3,4 тис. грн. та прокату засобів малої механізації 4 особи на суму 0,04 тис. грн.).

Протягом 2018 року відділенням було залучено грошової та натуральної допомоги від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб - підприємців на загальну суму 5,5 тис. грн.

За звітний період проведено 4 благодійні обіди на загальну суму 4,3 тис. грн., де були присутні 48 осіб ; сформовано та роздано 20 продуктових набори одиноким підопічним територіального центру на суму 1,8 тис. грн.; роздані  вживані речі 42 одиноким підопічним на загальну суму 0,3 тис. грн.

У першому півріччі 2018 року продовжувалася робота по запровадженню мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Мультидисциплінарна команда здійснила 8 виїздів, до 7-ти віддалених населених пунктів району, надала практичну допомогу 17 підопічним територіального центру по забезпеченню продуктами харчування, ліками, надавалась допомога в оформленні різного виду документів.

Соціальні послуги підопічним надавались відповідно до Державних стандартів: догляду вдома,  соціально-побутової адаптації.

 

Директор                                                                                     Л.М. Найданова

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9940 | Переглядів: 242Дата публікації: 15:14 26.06.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
21.01.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 08:00 Місце проведення:кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Година державності «Ми овіяні духом єднання» Година державності «Ми овіяні духом єднання» Організатор:С. Кіптіла - директор ЦБС Час проведення:21.01.2019 08:00 Місце проведення:Бібліотечні філії району
09:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 09:00 Місце проведення:кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет №30
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 09:00 Місце проведення:кабінет заступника голови райдержадміністрації №25
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:Л. Чудік – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет №24
13:30 - Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській райдержадміністрації Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській райдержадміністрації Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:21.01.2019 13:30 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, 9
22.01.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.01.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:22.01.2019 09:00 Місце проведення:с. Гракове Новоєгорівська сільська рада
09:00 - «Ми велика, єдина родина» історичний хроноскоп до Дня соборності України «Ми велика, єдина родина» історичний хроноскоп до Дня соборності України Організатор:С. Кіптіла - директор ЦБС Час проведення:22.01.2019 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
10:00 - Заходи у закладах освіти району до Дня Соборності України Заходи у закладах освіти району до Дня Соборності України Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту Час проведення:22.01.2019 10:00 Місце проведення:заклади освіти району
11:30 - Урочисте покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди Дня Соборності України Урочисте покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди Дня Соборності України Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.01.2019 11:30 Місце проведення:Площа біля районного будинку культури
23.01.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:23.01.2019 08:00 Місце проведення:кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:23.01.2019 09:00 Місце проведення:с. Гороб’ївка Тавільжанська сільська рада
10:00 - Засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій Засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:23.01.2019 10:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту Час проведення:23.01.2019 10:00 Місце проведення:м. Харків
13:30 - Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:23.01.2019 13:30 Місце проведення:райдержадміністрації №25
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих