День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Поділитися новиною:

День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у селищі Дворічна та по всіх сільських радах Дворічанського району було проведено мітинги – реквієми.

На будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах і організаціях району приспущено Державні Прапори України з чорними стрічками.

о 10.00 працівники управлінь та відділів районної державної адміністрації долучилися до Всеукраїнської хвилини мовчання.

Розпочались заходи покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам в смт Дворічна, де відбувся мітинг - реквієм за загиблими у війні в Україні.

В заході взяли участь голова мешканці селища та працівники районних організацій та установ, представники партійних і громадських організацій району.  Відкрила мітинг словами скорботи та зверненням до ветеранів війни голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна.

Настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці смт Дворічна протоієрей Олександр відслужив літію за загиблими на братській могилі.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та поклали квіти до меморіальниїх дощок.

В цей скорботний день по всіх населених пунктах району пройшли аналогічні заходи, проведено виставки книг та фото матеріалів воєнних років,   документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках району, де діти та дорослі могли ознайомитися з нашим минулим, залишивши цю дату в пам’яті як один із найтрагічніших днів для нашої Батьківщини.
 

Альбом: День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9931 | Переглядів: 406Дата публікації: 11:59 22.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців