«Літо в бібліотеці – свято щодня»
«Літо в бібліотеці – свято щодня»

Поділитися новиною:

«Літо в бібліотеці – свято щодня»

За вікном – літо, тепле, яскраве, сповнене неймовірних запахів та смаків, це барвисті квіти, це м’яка травичка, це пікніки з друзями, ігри і розваги, це веселі канікули. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

І саме бібліотеки мають широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним.  Не стала  винятком  і Рідкодубівська бібліотечна філія. Так з 1 по 15 червня  бібліотека радо приймала у себе пришкільний табір «Веселка» та вихованців ДНЗ «Малятко». Програма «Літо в  бібліотеці – свято щодня» включала низку різноманітних захоплюючих заходів. А саме: літературні ігри і вікторини - «Загадки відгадаємо – світ пізнаємо», «Граючись розвиваємось», «Дорогою казок»; екологічні бесіди – «Подорож до лісу», «Національний Природний Парк «Дворічанський»»;літературна година «Казковий світ Н.Забіли»; малюнки на асфальті «Я малюю радість»; день розмальовки «Якщо книжки читаєш – то нас впізнаєш». До уваги маленьких читачів в бібліотеці  були представлені книжкові виставки, які допомагають перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів : «Ліс – багатство і окраса нашого краю», «Чарівники казкового світу», «Сила дружби», «Казка+Пригода=читаю з насолодою».  Майже кожен  захід супроводжувався мультимедійним відео – переглядом, а закінчувався дитячою дискотекою.

Діти цікаво і змістовно проводили свій час, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращуючи навички спілкування, розвиваючи свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюючи багаж необхідних знань.

Висловлюю подяку вчителям початкових класів Захарчук К.А., Строєвій О.В., директору СБК Медяник Т.І., художньому керівнику СБК Герасименку О.М., за допомогу у проведенні цікавих заходів та сільському голові Лазарєву М.М. за морозиво, яке діти отримали в день захисту дітей.

    

Завідуюча Рідкодубівської бібліотечної філії Борисенко Н.В.

Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Альбом: «Літо в бібліотеці – свято щодня»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9911 | Переглядів: 406Дата публікації: 15:41 15.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців