Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Колодязне
Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Колодязне

14.06.2018 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне Колодязненської  сільської ради.

Найпоширенішими питанями, з якими звертались жителі села, були  питання щодо взаємовідносин власників земельних ділянок (паїв) із орендарем ТОВ «Колодязнянське»; щодо покращення руху автобусу на приміському  маршруті «Куп’янськ (АС) – Обухівка» із заїздом до села Одрадне.  Керівником району надані роз’яснення із означених питань. 

Про медичну реформу, яка крокує країною, розповів присутнім головний лікар комунального закладу охорони здоров’я Центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Васильович Приходін.

Про освітянську реформу присутніх ознайомила  Коваль Наталія Іванівна., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, до якої надходили запитання і пропозиції від присутніх щодо розміру заробітної плати сільського вчителя та переходу на вивчення англійської мови у навчальних закладах району. 

 

Про нові правила надання субсидії громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, які почали діяти в Україні із 1 травня, про монетизацію субсидій – у чому суть нововведень і що змінюється для громадян, про організацію перевезень громадян пільгового контингенту, повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Скоропльот.

 

 

Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку Харківської області на чолі із губернатором краю Юлією Олександрівною Світличною. Розповіла про розвиток базових галузей економіки Дворічанського району, про  бюджетно-фінансову політику, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про екологічний стан, про пенсійну, освітню реформи, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

 

 Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

 

Всі питання, озвучені у ході виїзного прийому громадян, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

 

 

Загальний відділ апарату

районної державної адміністрації

Альбом: Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне
Альбом: Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне
Альбом: Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне
Альбом: Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Колодязне
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9907 | Переглядів: 696Дата публікації: 15:17 14.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців