МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ

Поділитися новиною:

МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ

Третій змагальний день на обласних змаганнях у рамках Спартакіади області з волейболу пляжного на Кубок обласної державної адміністрації було віддано суперництву між представницями прекрасної статі. У боротьбу першими серед жіночих команд вступили «пляжниці» першої групи, де позмагалися дванадцять команд-двійок. У запеклому протистоянні перемогу святкувала команда з Лозової, другими завершили турнір волейболістки з міста Первомайський, на третьому місці розмістилися спортсменки з Вовчанська.

Останній змагальний день був відведений для запеклих протистоянь на піщаних майданчиках спортсменок другої групи. Дворічанщину на звітному турнірі представляла команда у складі Юлії Демченко і Вікторії Рущак. Нагадаю, що саме дворічанки прибули на змагання у ранзі чинних володарок чемпіонського звання. Кілька років поспіль наша пара у складі Ю. Демченко – А. Медяник була непереможною у своїй групі і виборювала чемпіонське звання. У цьому році ігровий склад команди змінився і у такому складі дівчата (до речі, як і в свій ігровий день чоловіки) виступали вперше. Тож, як кажуть, грати довелося з листа. Чемпіонське звання минулого року дало змогу нашій команді стартувати у змаганнях з другого раунду, що автоматично зменшує кількість ігор. А вони проходили з однієї партії до двадцять одного набраного балу в боротьбі по сітці до двох поразок. Фінальні ж поєдинки, як і у чоловіків, відбувалися з трьох партій.

На старті турніру наша команда добре проекзаменувала дебютанта змагань серед жінок, команду Шевченківського району. Перевага у навичках та вміннях наших дівчат не викликала сумнівів, як наслідок впевнена і розгромна перемога у поєдинку з рахунком 21:2. Наступним суперником нашої жіночої команди стали волейболістки Чугуївського району, які тривалий час виступають однією парою, набрали на змаганнях певного ігрового досвіду та добре володіють навичками гри у пляжний волейбол. Втім, жодні вміння не допомогли суперницям вплинути на злагоджену гру наших дівчат, які нестримно рухалися турнірними сходами до головного матчу ігрового дня. Рахунок матчу повністю відповідав розкладу сил на майданчику і подіям, які розвивалися у грі – 21:9.

Нарешті півфінал. Тут вже суперник більш серйозний. Взагалі у цей день, на відміну від чоловічих змагань, жереб визначав суперників для нашої пари по зростаючі шкалі по мірі сили суперників. І це було на руку нашій команді в плані просування турнірним шляхом. У півфіналі наші дівчата зійшлися в боротьбі з минулорічними фіналістками турніру командою Лозівського району. Молоді та амбітні вихованки вищого училища фізичної культури і спорту протиставили нашій команді швидкість переміщень та ігровий натиск. Але чіткі командні дії і максимальна викладка від наших дівчат зробили свою справу – 21:17.

Фінал жіночих змагань став яскравим протистоянням команд Дворічанського і Близнюківського районів, законодавців «волейбольної жіночої моди» у області. Перший сет склався на користь суперниць і завершився перемогою опоненток (15:8). В другій партії наші дівчата зуміли виправити ситуацію на піщаному майданчику і красивою перемогою (15:10) перевели з’ясування спортивних стосунків у вирішальну партію. Зі старту третього сету вперед впевнено пішли суперниці (8:2). Але потім наші представниці вміло наздогнали близнюківських дівчат (9:11, 12:13). Настала розв’язка не тільки партії, наступив вирішальний момент всієї гри, звітного турніру. І саме в цю мить фортуна була на боці наших суперниць, які вміло використали свої нагоди і першими досягли бажаного рубежу в п’ятнадцять очок (15:12) та святкували перемогу в матчі з рахунком 2:1. До речі, свою першу перемогу на піщаних кортах в історії проведення цих змагань.

Отож, маючи лідерство у попередні роки, наша команда поступилася чемпіонською позицією у пляжному волейболі і тепер лише друга. В боротьбі за третє місце команда Лозівського району впевнено переграла команду Чугуївського району з рахунком 2:0 (15:9; 15:10). Переможниць Спартакіади нагороджено кубком, медалями і грамотами Управління у справах молоді та спорту ХОДА, призерки отримали від організаторів медалі і грамоти.

Таким чином, у заліку Спартакіади області з видів спорту проведено сім видів програми із дванадцяти. Попереду – осінній блок змагань, який включає в себе протистояння у легкій та важкій атлетиці, шахах, настільному тенісі та баскетболі. Саме тоді визначиться переможець загального заліку. А поки впевнене лідерство, маючи тринадцять балів у активі ( три перших, два других і два третіх місця), утримують дворічанські спортсмени, які й тримають наш район у числі лідерів шостий змагальний сезон поспіль. Тож побажаємо представникам спортивної спільноти району вдалого завершення обласних змагань Спартакіади.

В. Каща.

Фото автора.

 

Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Альбом: МІНУС ОДНА ПОЗИЦІЯ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9894 | Переглядів: 417Дата публікації: 13:23 11.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців