СРІБНИЙ ВІДБЛИСК МЕДАЛЕЙ

Поділитися новиною:

Протягом чотирьох днів, на піщаних кортах мікрорайону «Мобіль» у селищі Пісочин, тривали змагання з волейболу пляжного у рамках Спартакіади області з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Першими в боротьбу вступили чоловіки. Серед шістнадцяти команд першої групи стартувало п’ятнадцять пар. Перемогу в перший день святкували представники Балаклії, другу позицію здобули пляжники Харківського району, а в спортивній битві за третю позицію сильнішими виявилися волейболісти міста Змійова.

В другий день проведення змагань у боротьбу включилися тринадцять команд-двійок другої групи, де суперечку за першість ведуть дворічани. Наш район на обласній Спартакіаді представляли Дмитро Дацик і Олександр Гладченко. Турнірні баталії тривали до двох поразок, змагання проводилися у боротьбі з однієї партії до двадцяти одного очка, а фінальні ігри складалися з трьох партій до п’ятнадцяти очок. Вже в першому раунді змагань наша команда отримала в суперники потужну команду Первомайського району, з якою вела суперечку у фіналі обласних змагань два роки тому і переграла опонентів двічі на тайм-брейку. Суперники намагалися взяти реванш за поразку у нашої команди, але дворічани провели гру впевнено і закінчили її переможно – 21:17.

Наступний тур не дав нашій команді послаблення, а жереб визначив у суперники сильну і зіграну команду Близнюківського району – минулорічного бронзового призера подібних змагань. З початку сету наші хлопці впевнено заволоділи ігровою перевагою і пішли у відрив в рахунку. До честі суперників, вони зуміли ліквідувати відставання у шість пунктів і надолужили згаяне на початку партії. Нервова кінцівка сету закінчилася на користь наших волейболістів, які продемонстрували витримку і прагнення до перемоги – 21:18.

Волею турнірних хитросплетінь знову первомайські волейболісти стали нашими суперниками у матчі півфінальної стадії. Прекрасний шанс для команди суперників аби реабілітуватися за попередні поразки від наших волейболістів. Але і в цьому матчі наші хлопці показали волейбол найвищої якості і перемогли суперників з рахунком 21:16. Провівши сет у рівній боротьбі до п’ятнадцятиочкового рубежу, дворічанські волейболісти вирішили долю протистояння наприкінці партії. Здолавши сходи турнірної сітки без поразок, дворічани вийшли у фінал по шляху переможців без єдиної втрати. Також без жодної поразки дісталися фіналу наші минулорічні суперники по фіналу, волейболісти Куп’янського району.

Добре знайомий суперник по фіналу був представлений на турнірі зіграною командою братів Теплякових, які в минулому сезоні на тайм-брейку переграли нашу пару у складі Дацик – Сєрік. Цього року у складі нашої команди відбулася одна зміна, а суперник прибув у звичному складі. Перша партія пройшла у рівній боротьбі до рахунку 11:9 на користь нашої команди. Але кінцівка не задалася у наших волейболістів, які програли шість м’ячів поспіль (!) і перемогу святкували куп’янчани – 15:11. Що ж, це пляжний волейбол і природний фактор та його вплив на гру команд ніхто не відміняв – фортуна посміхнулася суперникам. Але вже в другій партії наша двійка надолужила згаяне у стартовому сеті і завершила його переконливо та переможно – 15:5 (!). Рваний ритм гри був у вирішальному сеті. Наші хлопці повели (4:1), суперники відігралися до другої зміни сторін (5:5). До середини вирішального відрізку вигравали дворічани (8:7), а потім активністю вибухнули суперники. За рахунку 9:10 наші волейболісти пішли на хвилинний перепочинок, але врятувати кінцівку вирішальної партії не зуміли. Прикрі помилки на фініші змагань принесли перемогу суперникам з рахунком 15:10 і загалом у матчі – 2:1.

Таким чином, куп’янські волейболісти-пляжники зберегли першість у пляжних змаганнях серед чоловіків. Також на завойованій минулого року срібній позиції фінішували дворічани. Третє місце у боротьбі з командою Близнюківського району здобули спортсмени Первомайського району. Переможців нагороджено кубком, грамотами і медалями Управління молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, призери отримали грамоти і медалі відповідних ступенів.

В. Каща.

Фото автора.

Альбом: СРІБНИЙ ВІДБЛИСК МЕДАЛЕЙ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9891 | Переглядів: 142Дата публікації: 13:24 11.06.2018
15.12.2018
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з історії України Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з історії України Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 09:15 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - Участь лідерів Харківської області ради старшокласників у проекті «Куб особистостей» Участь лідерів Харківської області ради старшокласників у проекті «Куб особистостей» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
10:00 - Участь у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2018» Участь у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2018» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з англійської мови Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з англійської мови Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:45 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
16.12.2018
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 09:15 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:45 Місце проведення:Дворічанський ліцей