Відбувся запланований виїзд мультидисциплінарною командою в рамках Мобільного консультативного пункту
Відбувся запланований виїзд мультидисциплінарною командою в рамках Мобільного консультативного пункту

Поділитися новиною:

Відбувся запланований виїзд мультидисциплінарною командою в рамках Мобільного консультативного пункту

6 червня 2018 року відбувся запланований виїзд мультидисциплінарною командою в рамках Мобільного консультативного пункту до сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та сімей опікунів та піклувальників, які проживають на території Новоєгорівської сільської ради.
крім відвідування сімей, які вже перебувають на обліку Дворічанського РЦСССДМ, були виявлені нові сім’ї з ознаками складних життєвих обставин. У ході роботи із сім’ями проводились профілактичні бесіди щодо впливу негативних явищ в сімейному та молодіжному середовищі.Наголошувалось на питанні приведення житлових приміщень до відповідних санітарно-гігієнічних норм.Перевірялося цільове використання соціальних державних виплат. Надавались консультації, щодо належного виконання батьківських обов’язків. З нагоди Дня захисту дітей вручено подарунки дітям з обмеженими фізичними можливостями, які з цієї причини є соціально ізолованими.

Альбом: Відбувся запланований виїзд мультидисциплінарною командою в рамках Мобільного консультативного пункту
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9880 | Переглядів: 90Дата публікації: 09:18 06.06.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих