На Харківщині прийнято Програму забезпечення безпеки дорожнього руху
На Харківщині прийнято Програму забезпечення безпеки дорожнього руху

Поділитися новиною:

На Харківщині прийнято Програму забезпечення безпеки дорожнього руху

Документ, розрахований на 2018 - 2020 роки, ухвалили в ході ХVI сесії обласної ради VII скликання.

Програму було розроблено Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ, ГУ Нацполіції та Управлінням патрульної поліції в Харківській області.

За словами директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексія Максимова, програма містить як заходи, спрямовані на моніторинг та аналіз причин порушень безпеки дорожнього руху в області, так і конкретні кроки з гарантування безпеки на дорогах.

«Серед пріоритетних завдань програми - безперервний моніторинг ситуації в області щодо безпеки дорожнього руху, вдосконалення взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів з означених питань. Також планується створити автоматизовану систему управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями. Заплановані систематичні заходи щодо здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів з метою збереження автомобільних доріг загального користування, у тому числі будівництва нових майданчиків для зважування транспортних засобів», - розповів Олексій Максимов.

Крім того, програма передбачає реконструкцію вуличного освітлення населених пунктів, пішохідних переходів, проведення модернізації світлофорних об’єктів - з використанням енергоощадних технологій, зокрема, застосування світлодіодних світлофорів та табло відліку часу.

Серед іншого планується встановлювати дорожнє огородження на автомобільних дорогах державного значення І категорії, посилити безпеку дорожнього руху на залізничних переїздах та підходах до них, установити автоматизовані системи перекриття залізничних переїздів.

«Також програмою передбачається запровадження заходів з оптимізації надання екстреної медичної допомоги особам, що постраждали внаслідок ДТП. Зокрема, пропонується розміщувати бригади екстреної медичної допомоги для перебування в «режимі оперативного очікування» в місцях концентрації ДТП, а також поблизу аварійно небезпечних ділянок автошляхів», - уточнив Олексій Максимов.

Довідка. Протягом 2017 року в Харківській області зареєстровано понад 12 тис. дорожньо-транспортних пригод,  у яких загинуло 122 особи.

Двічі на рік представники Служби автомобільних доріг у Харківській області спільно з патрульною поліцією проводять комісійне обстеження доріг. Торік унаслідок обстежень було визначено і взято на облік 134 місця концентрації ДТП, з них 29 – на автодорогах, 105 – на вулицях області. За результатами обстеження спрямовано 108 інформацій, у тому числі 77 – до органів місцевого самоврядування, видано 56 приписів на усунення недоліків та ліквідації аварійно небезпечних ділянок. До адміністративної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9878 | Переглядів: 496Дата публікації: 11:49 07.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців