Обговорили відзначення в районі Дня Конституції України та Дня молоді
Обговорили відзначення в районі Дня Конституції України та Дня молоді

Поділитися новиною:

Обговорили відзначення в районі Дня Конституції України та Дня молоді

Сьогодні, 5 червня 2018 року голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі 22-ї річниці прийняття Конституції України та Дня молоді.

У  засіданні оргкомітету взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.

За рішенням оргкомітету, День молоді у районі відзначатиметься 24 червня 2018 року на площі біля районного будинку культури. Мітинг та урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України пройдуть 27 червня біля знаку встановленого з нагоди Дня незалежності України (смт Дворічна).

У програмі святкування Дня молоді −  святковий концерт за участю музичних колективів сільських будинків культури, а також нагородження молоді за активну участь у громадському житті району. По завершенню концертної програми планується проведення дискотеки. Окрім того, працюватимуть дитячі атракціони, торгові намети. Проводитимуться спортивні змагань.

В районному краєзнавчому музеї та бібліотеках району впродовж червня діятимуть тематичні виставки друкованих видань, фотоматеріалів та документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, історію національного законотворення.

Крім того, в літніх таборах будуть проведені вікторини на знання Конституції України та години спілкування, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону держави, отримання знань про свої конституційні права, свободи та обов’язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права, його ролі в українському державотворенні.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9873 | Переглядів: 472Дата публікації: 12:18 05.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців