Проведено семінар нараду
Проведено семінар нараду

Поділитися новиною:

Проведено семінар нараду

31 травня у Дворічанському районному центрі зайнятості  проведено семінар з метою інформування роботодавців про можливість отримання ними безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для ведення господарської діяльності згідно Постанови КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» із змінами та доповненнями. 

Під час зустрічі було обговорено шляхи та умови реалізації пілотного проекту в частині отримання фінансової допомоги, яка надається суб’єктам господарювання, які працевлаштовують на новостворені робочі місця не менше 2 осіб з числа  членів малозабезпечених сімей, внутрішньо-переміщених осіб, учасників АТО. Також, роботодавців було проінформовано про те, що фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням суб’єкта господарювання витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом. Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року. Фінансова допомога надається за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для реалізації пілотного проекту. Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплаченого суб’єктом господарювання за працевлаштованих ним осіб відповідно до цього Порядку.

Ми сподіваємось, що з нашою допомогою суб’єкти господарювання зможуть покращити матеріальне становище малозабезпечених, внутрішньо-переміщених осіб чи учасників антитерористичної операції шляхом залучення їх до цього
проекту.

Районний центр зайнятості

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9872 | Переглядів: 433Дата публікації: 11:34 01.06.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців