Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Петро-Іванівка
Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Петро-Іванівка

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Петро-Іванівка

31 травня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Петро-Іванівка Петро-Іванівської  сільської ради.

Одними із актуальних питань, з якими звертались жителі села, були  питання щодо використання земельних ділянок (сінокосів), щодо отримання дотацій за молодняк, які утримуються фізичними особами. Керівником району надані роз’яснення із означених питань.  

Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку Харківської області на чолі із губернатором краю Юлією Олександрівною Світличною. Розповіла про розвиток базових галузей економіки Дворічанського району, про  бюджетно-фінансову політику, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про екологічний стан, про пенсійну, освітню реформи, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Про медичну реформу, яка крокує країною, довів до відома присутніх головний лікар комунального закладу охорони здоров’я Володимир Приходін.

Про нові правила надання субсидії громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, які почали діяти в Україні із 1 травня,  повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Скоропльот.

 Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

Всі питання, озвучені у ході виїзного прийому громадян, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Загальний відділ апарату

районної державної адміністрації

31.05.2018

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9861 | Переглядів: 428Дата публікації: 17:10 31.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців