Випускний у дитячому садочку "Колосок"
Випускний у дитячому садочку \"Колосок\"

Поділитися новиною:

Випускний у дитячому садочку "Колосок"

30 та 31 травня 2018 року відбулися святкові заходи з нагоди випуску дітей старшого дошкільного віку закладу № 1 «Колосок» за участю голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірини Григоренко, голови районної ради Галини Турбаби та Дворічанського селищного голови Фархада Магомедова.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

  Двадцять дев’ять дошкільнят зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Випускників вітали керівництво району, адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі.

   Свято минуло, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок" Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок" Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок" Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок" Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок" Альбом: Випускний у дитячому садку "Колосок"
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9855 | Переглядів: 139Дата публікації: 12:49 30.05.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
18.08.2018
19.08.2018
день - Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.08.2018 (протягом дня) Місце проведення:с. Тавільжанка, Тавільжанська сільська рада
17:00 - Першість району з футболу серед команд КФК Першість району з футболу серед команд КФК Організатор:Каща В.В. – директор КЗ «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Час проведення:19.08.2018 17:00 Місце проведення:Згідно календаря ігор
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих