ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ

Поділитися новиною:

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ

22 травня 2018 року в конференц-залі ОСК «Металіст» відбулася позачергова Конференція Харківської обласної федерації футболу. Присутній на Конференції перший віце-президент Федерації футболу України Костюченко Вадим Костянтинович привітав делегатів та проінформував присутніх про спільні плани і задачі з розвитку та популяризації футболу. Також на Коференції вищою нагородою ФФУ – медаллю «За заслуги», за багаторічний внесок у розвиток футболу нагороджені Бабаєв Володимир Миколайович, ректор Національного університету міського господарства, Панов Віталій Володимирович, голова Федерації футболу м. Харкова та Пець Роман Васильович, генеральний директор КП «ОСК «Металіст». Дипломом Федерації футболу України за підсумками 2017 року нагороджена Дворічанська районна федерація футболу.

Делегати від постійних та асоційованих членів ХОФФ, у зв’язку із достроковим складанням повноважень Голови ХОФФ Красніковим Є.О., визначилися з новим керівником. Одноголосним голосуванням делегат Коваленко Віктор Миколайович обраний Головою Громадської спілки «Харківська обласна федерація футболу». Відповідно до Статуту ХОФФ, обраний склад Виконавчого комітету та органів футбольного правосуддя.

За матеріалами сайту ХОФФ

 

Висока відзнака Федерації футболу України для нашого маленького району, для нашої районної федерації футболу, це неабияке визнання. Ця нагорода – привід для гордості за наш район, за наш край, за наших футболістів – зовсім юних і сивочолих, за тренерів і викладачів, за команди, за вболівальників,  за всіх людей по справжньому закоханих у гру мільйонів на ім’я Футбол. Це спільна заслуга усіх без винятку вище названих людей, хто своєю невтомною працею, не жалкуючи ані власного часу, ані власних сил посприяв тому, що районну федерацію футболу визнано кращою в області за підсумками минулого року. Звичайно ж, велика вдячність за успіх меценатам спорту, без яких не обходиться жоден футбольний захід і керівництву району. Разом ми сила і тільки спільними зусиллями спроможні добиватися високих результатів і прагнути до нових висот. Водночас, ця висока відзнака багато до чого зобов’язує. Ми не з тих, хто звик відступати і ніколи не опускаємо руки. Але тепер треба ще більше, ще натхненніше працювати аби виправдати високу довіру і не втратити завойованих позицій!

Дякую усім, хто причетний до розвитку футболу в районі! Вітаю усіх з високою відзнакою вищого керівного футбольного органу України! Разом до нових вершин у футболі!

З вдячністю,

Віктор Каща,

 голова районної

федерації футболу.

Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХОФФ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9849 | Переглядів: 356Дата публікації: 16:51 24.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців