Військово-патріотичне виховання
Військово-патріотичне виховання

Поділитися новиною:

Військово-патріотичне виховання

Сьомий рік поспіль на базі Вільшанської загальноосвітньої школи було проведено районну військово-патріотичну спортивну гру присвячену прикордонним військам. Її учасниками стали учні закладів загальної середньої освіти району. На традиційній лінійці-відкриття гри учасників змагань привітали зі святом почесні гості: голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна Григоренко, голова Дворічанської районної ради Галина Григорівна Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації Олена Петрівна Павленко, Дорошенко Василь Іванович — голова районної організації ветеранів України, голова правління Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктор Іванович Лебединський.

Учасниками змагань стали 13 команд шкіл і ліцею.

Відповідно до умов змагань серед учасників були як хлопці, так і дівчата (склад команди 8 осіб).

За програмою змагань команди змагались у стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати на точність, перетягуванні канату, а також, згідно жеребкування, команди одна за одною змагалися у вправі «комбінована естафети», при подоланні дистанції учасники гри долали змагальні етапи, до яких включено перенесення ящиків з «боєприпасами», проходження лабіринту «змійка», транспортування «пораненого».

За загальним заліком кращі показники і правильність виконання всіх вправ гри показали учні Вільшанської ЗОШ під керівництвом Сергія Олександровича Колісника. З другим результатом гру завершила команда Кутьківської ЗОШ, третій показник у команди Дворічанського ліцею.

Після змагань відбулись показові виступи представників ДСНС, відділу прикордонної служби «Тополі» та поліції.

В ході святкової церемонії підведення підсумків гри команди призової трійки були грамотами районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головним призом і символом районної гри – перехідним прапором районної військово-патріотичної спортивної гри – було нагороджено команду-переможницю цьогорічних змагань.

Зі спортивним інвентарем для занять фізичною культурою та спортом відправилися до своїх шкіл всі команди-учасниці гри, вони отримали волейбольні і футбольні м’ячі від народного депутата України Д.О. Шенцева, за підтримки якого і було проведено захід.

Підсумок гри підбив В.І. Лебединський. Він і оголосив про завершення цьогорічного етапу районної військово-патріотичної спортивної гри.

Альбом: Військово-патріотичне виховання
Альбом: Військово-патріотичне виховання
Альбом: Військово-патріотичне виховання
Альбом: Військово-патріотичне виховання
Альбом: Військово-патріотичне виховання
Альбом: Військово-патріотичне виховання
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9845 | Переглядів: 527Дата публікації: 16:33 22.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців