Життя мого джерельце
Життя мого джерельце

Поділитися новиною:

Життя мого джерельце

Під такою назвою в селі Добролюбівка відбулася зустріч, організована працівниками територіального центру за ініціативою жителів села, переважно підопічних відділень установи.

На початку зустрічі директор установи Найданова Лариса Миколаївна, яка є ще й депутатом Дворічанської районної ради, землячкою, на прохання добролюбівців, нагадала історію виникнення та розвитку села. Уважно прослухавши розповідь, жителі з сумом в очах поділилися своїми переживаннями, що люди з їхнього мальовничого села виїжджають, що пустіють подвір’я, придатні до життя.

        Добролюбівка – це дійсно мальовниче село, і , тільки побувавши в ньому відчуваєш, що повітря чисте і, що його можна вдихнути на повні груди, бо в цьому селі живе «свіжий та чистий» вітер. І з історії села ми взнали, що в давнину  в цьому селі вміло користувалися енергією вітру. На пагорбі височили вітряки, за допомогою яких мололи борошно, і це було дешеве джерело енергії. А ще, вітряки були окрасою села.

        Але, на превеликий жаль, люди з села дійсно виїжджають, шукаючи кращого життя, тому і вирішили, що треба зустрітися всім селом, побажати одне одному здоров’я, щастя і добра та намітити дату щорічної зустрічі бувших добролюбівців.

        Дякуючи працівникам культури Обрізко Сергію Тимофійовичу та Козирєву Володимиру Івановичу і аматору сцени Лабнюк Миколі Олексійочиву, зустріч була теплою і зворушливою, бо жителі села змогли поспівати улюблених пісень і потанцювати; а дякуючи фермеру Головку Анатолію Миколайовичу, який орендує земельні паї селян, ще й «трішки» відсвяткувати зустріч та й   поділитися своїми негараздами  з ним віч-на-віч. Також, на зустрічі з привітаннями односельцям виступила сільський голова Синянська О.П.

        Взагалі, зустріч залишила позитивний слід, як у жителів села, так і всіх запрошених.

        Ми, працівники територіального центру, були приємно вражені красою весняного села, чистим повітрям, відкритістю та щирістю душі добрих людей, які проживають в селі з ідентичною назвою – Добролюбівка.

        Всім мешканцям села Добролюбівка зичимо міцного здоров’я!

        До наступної зустрічі 22 травня 2019 року (дата визначена поважним зібранням)!

 

Завідувач відділення

денного перебування                                                         Н.М. Шаповалова

Альбом: Життя мого джерельце
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9838 | Переглядів: 537Дата публікації: 14:50 22.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців