Провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди
Провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди

Поділитися новиною:

Провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди

17 травня 2018 р. фахівці Дворічанського РЦСССДМ в рамках спеціалізованого формування «Школа волонтерів» організували та провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди для 25 учнів 8 класу Дворічанської загальноосвітньої школи.

17 травня 2018 р. фахівці  Дворічанського РЦСССДМ  в рамках  спеціалізованого формування «Школа волонтерів» організували та  провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди для  25 учнів 8 класу  Дворічанської загальноосвітньої школи.

Для обговорення  теми: «Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх» були залучені працівники Дворічанського районного сектору з питань пробацій, а саме  начальник Сіроклин С.О., та інспектор Скляров Я.Ю., який є і волонтером Центру.  Вони детально ознайомили школярів з правовими обов’язками, які відповідають віковій категорії всіх присутніх.

 В третю неділю травня, щорічно, весь світ відзначає День пам’яті людей, які померли від СНІДу. З цієї нагоди, працівниками Центру, для підлітків проведена бесіда на тему: «Що треба знати про ВІЛ/СНІД». Учні проінформовані про причини інфікування та шляхи передачі ВІЛ – інфекції. Ознайомлені з статистикою померлих від цієї хвороби.  Кожен отримав буклет «Єднаймося проти СНІДу» та брошуру з переліком методів запобігання захворювання.

На останок, проведена бесіда «Життя без тютюну»,  присвячена до Дня боротьби з тютюнопалінням, який щорічно відзначають в кінці травня. Діти  дізналися про шкідливі наслідки куріння. Розглядаючи ілюстрації, з легенями здорової людини та легенями  курця, більшість пообіцяли  бережно ставитися до свого здоров’я і ніколи не починати палити.

Альбом: Провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди
Альбом: Провели інформаційно – роз’яснювальні бесіди
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9829 | Переглядів: 416Дата публікації: 09:37 18.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців