Іскри творчості запалюють серця.
Іскри творчості запалюють серця.

Поділитися новиною:

Іскри творчості запалюють серця.

17 травня в Дворічанській центральній районній бібліотеці пройшло засідання клубу «Осінні барви», присвячене Міжнародному Дню матері та Дню сімї.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Сім'я, любов і вірність, це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. 
Все це - складові людського щастя. 
Саме ці дві важливі теми об’єднала в своїй творчості наша землячка, харків’янка, поетеса, лірик, заслужений діяч мистецтв України Ніна Антонівна Супруненко. «Іскри творчості запалюють серця» -  під таким гаслом пройшло засідання клубу.

У віршах Ніни Супруненко присутня дивовижна чистота і вивершеність у змалюванні природи. Тонкі переливи її життєвих спостережень розсипані бісером у її віршах і набувають філософського звучання.

У Супруненко стільки чарівливості, оптимізму, душевної теплоти, стільки гарних думок, що кожен читач знайде в них співзвучність своїм думкам і настрою. Наша читачка Валентина  Йосипівна  Рибалко одна з прихильників творчості Ніни Антонівни зачитувала любимі вірші поетеси. На святі прозвучали пісні у виконанні Наталі Борисенко.  

 

 Завідуюча відділом обслуговування Калашник А.В.

Альбом: Іскри творчості запалюють серця.
Альбом: Іскри творчості запалюють серця.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9827 | Переглядів: 551Дата публікації: 16:15 17.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців