Голова райдержадміністрації зустрілася з учасниками АТО
Голова райдержадміністрації зустрілася з учасниками АТО

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації зустрілася з учасниками АТО

Сьогодні, 11 травня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела зустріч з учасниками АТО. В заході взяли участь голова районної ради Галина Турбаба, представники районного військового комісаріату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ.

Ірина Володимирівна зазначила: «Мета цієї зустрічі з’ясувати Ваші потреби та надати необхідну допомогу. Володіючи усією необхідною інформацією значно легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному з Вас».

Розмова відбулася у формі діалогу. Всі бажаючі змогли поставити запитання і отримати відповідь. Здебільшого учасників АТО цікавили питання щодо виділення одноразової щорічної допомоги, отримання посвідчення учасника бойових дій, виділення земельних ділянок, встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, придбання пільгового житла та інш.Кожне питання, порушене учасниками АТО, не залишилося без уваги влади та реагування.

Довідково:

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції

Станом на 01.05.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації перебуває 94 учасника бойових дій АТО, з них:

- 48 демобілізовані;

- 3 інваліда війни (Торчун Сергій Вікторович –інвалід 3 групи, Жовнерчик Віталій Васильович- інвалід 3 групи, Голотайстров Юрій Анатолійович- інвалід 2 групи)

- 1 член сім’ї загиблого ( Бризгайло Володимир Іванович).

          Інформацію про даних осіб внесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру  осіб, які мають право на пільги. Відповідно до ч. 5 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено учасникам бойових дій АТО 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугам, 100-процентна знижка – інвалідам війни та 50-процентна знижка -  членам сім'ї загиблого.

На даний час проводиться робота щодо організації відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь  в антитерористичній операції, членів їх сімей, членів загиблих учасників АТО. У 2018 році планується  забезпечити  короткотерміновим відпочинком (путівка вихідного дня)  в санаторіях Харківської області 35 учасників АТО, членів сімей учасників АТО – 43 (25 дружин, 18 неповнолітніх дітей); санаторно-курортним лікуванням – 3 особи та 1 особу, з числа учасників АТО- проходження відпочинку терміном 14 днів.

На проходження відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь  в антитерористичній  операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО у 2018 році виділено з обласного бюджету кошти в сумі 68 тис.00 грн.

Для забезпечення  постраждалих учасників АТО, інвалідів війни санаторно-курортним лікуванням  передбачено асигнувань  на суму  30 тис.016 грн.

       26 квітня на санаторно-курортне  оздоровлення  до  Клінічного санаторію «Курорт Березівські мінеральні води» направлено учасника бойових дій АТО Кучера Олега Миколайовича .

      20.05.2018 на відпочинок терміном 14 днів до санаторію    Бермінводи планується направити учасника бойових дій АТО Левченка Олександра Володимировича.

      Видано направлення на короткотерміновий відпочинок ( путівка вихідного дня)  учаснику бойових дій АТО  Антошину Олександру Володимировичу та його дружині до санаторію Бермінводи на 2 дні та Грянику Павлу Степановичу з дружиною до Клінічного санаторію «Роща». (до санаторію не з'явилися)

      Забезпечено технічними засобами реабілітації – палицею та ортопедичним взуттям інваліда війни 3 групи Жовнерчика Віталія Васильовича.

      Голотайстрову Юрію Анатолійовичу 08.02.2018 видано направлення на Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, 15.02.2018 виїздною медико-технічною бригадою ХКЕПОП взято в обробку замовлення на виготовлення ортопедичного взуття, 27.04.2018  видано палицю.

      В управлінні соціального захисту населення перебуває на обліку 1 сім’я загиблого учасника бойових  дій АТО, в якій проживає батько загиблого військовослужбовця (Бризгайло Володимир Іванович). Дана сім’я не проживає на території Дворічанського району та не користується пільгами на житлово-комунальні послуги.

Згідно програми соціального захисту населення Дворічанського району, що фінансується за рахунок коштів районного бюджету на 2018-2019 надано 11.04.2018  матеріальну допомогу 3 учасникам бойових дій (Формазюк Денис Олександрович, Кравченко Михайло Андрійович, Демченко Едуард Миколайович) в розмірі 500 грн. Відповідно до протоколу № 4 від 18 квітня 2018 року засідання ради з вирішення питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення вирішено надати матеріальну допомогу в розмірі 500 (п’ятсот) гривень 11 учасникам бойових дій АТО, але у зв’язку з відсутністю коштів,  допомога буде надана пізніше.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» 40 учасників бойових дій АТО отримали одноразову виплату до Дня Перемоги, з них:

 38 учасників бойових дій АТО отримали допомогу в сумі 1265 грн 00 коп.;

 1 інвалід війни 3 гр. – 2845 грн.00 коп.;

 1 член сім'ї загиблого учасника бойових дій АТО – 630 грн.00 коп.

За даними відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації у закладах загальної середньої освіти навчається 24 дитини учасників бойових дій. У 2018 році  відділом освіти, молоді та спорту проводиться робота з охоплення відповідних дітей організованими формами оздоровлення та відпочинку. Планом передбачено охоплення організованими формами оздоровлення та відпочинку всіх 24-х дітей відповідної категорії.

З 29 травня по 15 червня функціонуватимуть 16 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі 15 навчальних закладів. У пришкільних таборах передбачено активний та змістовний відпочинок дітей. Харчування дітей учасників бойових дій у пришкільних таборах  та  під час навчально-виховного процесу – безкоштовне.

Також передбачено направлення дітей учасників бойових дій протягом літа до стаціонарних оздоровчих таборів та санаторіїв за кошти державного та місцевих бюджетів. Станом на 08.05.2018 оздоровлення отримала 1 дитина учасника бойових дій у санаторії «Джерело» у м. Трускавець.

Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася зучасниками АТО
Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася зучасниками АТО
Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася зучасниками АТО
Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася зучасниками АТО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9792 | Переглядів: 283Дата публікації: 10:03 11.05.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
18.06.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 09:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 30
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:Л.Чудік - заступник голови райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 24
09:00 - Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня
09:00 - Семінар для опікунів та піклувальників з питань надання пільгової допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування Семінар для опікунів та піклувальників з питань надання пільгової допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
10:00 - Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ст.
13:00 - Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 13:00 Місце проведення:Громадська приймальня
15:00 - Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Данієляна В.Р. з питання: «Про стан реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони зд Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Данієляна В.Р. з питання: «Про стан реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у поточному році» Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:18.06.2019 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
19.06.2019
день - Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (голова комісії І. ГРИГОРЕНКО, голова райдержадміністрації) Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (голова комісії І. ГРИГОРЕНКО, голова райдержадміністрації) Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:19.06.2019 (протягом дня) Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.06.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.06.2019 09:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ст.
09:00 - Книжкова виставка «Мертвим не болить, але болить живим»: 95 років від дня народження Василя Володимировича Бикова (1924-2003), білоруського письменника, літературного критика, публіциста Книжкова виставка «Мертвим не болить, але болить живим»: 95 років від дня народження Василя Володимировича Бикова (1924-2003), білоруського письменника, літературного критика, публіциста Організатор:О. Рєзнік – в.о. директора ЦБС Час проведення:19.06.2019 09:00 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
10:00 - Узагальнення інформації про попередній набір учнів до 1-х, 10-х класів Узагальнення інформації про попередній набір учнів до 1-х, 10-х класів Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.06.2019 10:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
20.06.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Організатор:Н. Скоропльот – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, кабінет № 11
09:00 - Заходи у пришкільних таборах відпочинку до 125 річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету Заходи у пришкільних таборах відпочинку до 125 річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 09:00 Місце проведення:Пришкільні табори відпочинку
09:00 - Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Навчальні заняття для вчителів початкових класів спецкурсу «Формування математичної компетентності молодших школярів» у межах запровадження Концепції «Нова українська школа» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 09:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ст.
10:00 - Участь голови райдержадміністрації І. Григоренко у черговій ХХІХ сесії районної ради VІІ скликання Участь голови райдержадміністрації І. Григоренко у черговій ХХІХ сесії районної ради VІІ скликання Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 10:00 Місце проведення:Велика зала адмінбудинку
13:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 13:00 Місце проведення:Громадська приймальня
13:00 - Участь у засіданні президії Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Участь у засіданні президії Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.06.2019 13:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих