День Перемоги – це свято свят!
День Перемоги – це свято свят!

Поділитися новиною:

День Перемоги – це свято свят!

                                І знову на білому світі найпрекрасніша пора року – весна. Вона дарує нам щедре сонячне тепло, пташиний щебіт, аромат квітучих садів і пахучого різнотрав’я. Весна – це пора щорічного відродження природи, розквіт надій і прекрасних почуттів.

                                Та для старших поколінь кожен травень відгукується болем у серцях, адже у світлий День Перемоги вони щемно згадують роки Великої Вітчизняної війни, свою обпалену юність, важкі втрати рідних і близьких. І хоча історія  відлічує  вже 73-ю мирну весну, пам’ять про 9 травня  не згасає.

                                 День Перемоги – це свято свят. Він пам’ятник полеглим і нагорода живим, загальна слава тим, хто боронив Харків і брав Берлін, воював у партизанських загонах і невтомно працював у тилу. 

        За доброю традицією працівники територіального центру   напередодні свята відвідали  та привітали 20  ветеранів війни та членів сімей загиблих  зі святом Перемоги та вручили продуктові набори.

        Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району Найданова Л.М. та заступник директора Лебединська Г.Д.   привітали учасників війни, Зубко Ганну Василівну, Станіченко Віру Володимирівну, інших поважних підопічних.

        Продуктові набори вдалося сформувати завдяки небайдужим підприємцям нашого району: Дудяк Олені Василівні, Савчук Тетяні Вікторівні, Лебединському Олегу Олександровичу. Хай Бог посилає нам побільше таких чуйних та милосердних благодійників. Здоров’я усім Вам!

          Користуючись нагодою, хочу привітати ветеранів району з 73-ю річницею Великої Перемоги ! Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя ! Мирного неба Вам та Вашим родинам!

         

        

З повагою

директор територіального центру

Дворічанського району                                                              Л.М. Найданова

 

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9780 | Переглядів: 371Дата публікації: 11:12 08.05.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців