Першотравневі традиції
Першотравневі традиції

Поділитися новиною:

Першотравневі традиції

Щороку 1 травня Дворічанська дитяча музична школа проводить звітний концерт для мешканців селища Дворічна. Цій давній традиції вже більше 20 років. Час від часу змінювались керівники школи, але потреба показати свої досягнення, розвиток наших дітей, їх талановитість вимагала від колективу наполегливо продовжувати цю прекрасну ідею.

     У нас уже є свої прихильники, які постійно приходять до районного Будинку культури, щоб відпочити та  оцінити нашу роботу. Звісно, частина з них - це батьки наших учнів, які спостерігають розвиток своїх дітей. Цього року ми представили для наших глядачів дуже різножанрову програму. Так як основна тема нашого концерту – це тема миру, ми розпочали свій концерт відомою піснею композитора Д. Тухманова «Аист на крыше», яка знайшла теплий відгук у глядацької аудиторії. Далі в концерті звучали інструментальні та вокальні твори. Яскравим вкрапленням в програмі були виступи учнів хореографічного класу, які продемонстрували нові українські костюми, придбані завдяки участі нашої школи у розвитку культурної програми району. Та найбільше глядачам сподобався виступ ВІА «Млечный путь» (керівник Фоменко Р.Є.), який підготував невеличку програму. Учасники колективу показали майстерську гру на електрогітарах, клавішних та ударних інструментах. А закінчився концерт яскравою вокально-хореографічною композицією «Україна», у якій взяли участь учні класу хореографії та  естрадного вокалу.

     На концерті були присутні керівники району: голова Дворічанської районної ради Турбаба Г.Г., заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Павленко О.П., голова Дворічанської селищної ради Магомедов Ф.А., завідуючий громадської приймальні  народного депутата України Шенцева Д.О.  Дорошенко В.І.

     З теплими привітаннями до всіх присутніх звернулись голова Дворічанської районної ради Турбаба Г.Г. та заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Павленко О.П.

       Такі першотравневі традиції нашого закладу дають педагогічному  колективу та учням нашої школи творчий поштовх до постійного руху в світ мистецтва, який ми повинні нести українцям.

 

 

 Директор школи                                                   Кудінова Л.О.     

Альбом: Першотравневі традиції Альбом: Першотравневі традиції Альбом: Першотравневі традиції
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9755 | Переглядів: 79Дата публікації: 13:06 02.05.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих