26 квітня - День аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня - День аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

26 квітня - День аварії на Чорнобильській АЕС

 Вже стало доброю традицією проведення зустрічей керівництва району із нашими земляками, які брали активну участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

      Так, 26 квітня 2018 року, у великій залі адмінбудинку відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації І.В.Григоренко, голови районної ради Г.Г. Турбаби з мешканцями району які брали безпосередню участь у  ліквідації аварії  на Чорнобильській АЕС.

      Для висвітлення ряду актуальних питань, які цікавлять представників даної категорії громадян до слова були запрошені представники різних служб, установ, організацій району.

Про соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок катастрофи інформувала  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Н.І. Скоропльот. Мова йшла про грошові виплати, надання пільг, перевезення, відшкодування за використання твердого палива та скрапленого газу, одноразових виплат, санаторно-курортне лікування, надання субсидій і т.ін. Також відповіла на запитання ліквідаторів, щодо здійснення пасажирських перевезень та забезпечення пільгового проїзду представників категорії громадян, що мають статус ліквідатора чи постраждалої особи.

Про нове в законодавстві щодо одноразових виплат та призначення пенсії особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, говорила  представник районного відділу Пенсійного Фонду О.В.Пелипенко.

Сімейний лікар ЦПМСД - І.С.Авдєєнко, поінформувала про надання медичної допомоги ліквідаторам та постраждалим від аварії громадянам.

На завершення наради Ірина Володимирівна зазначила, що двері райдержадміністрації завжди відкриті для всіх, керівництво району завжди готові підтримати, допомогти, посприяти вирішенню проблемних питань.

По закінченню зустрічі  представники влади та громадськості пройшли до меморіального знаку встановленого  на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС, де мітингом-реквіємом вшанували усіх причетних до  ліквідації техногенної аварії у Чорнобилі.  

Альбом: Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Альбом: Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Альбом: Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Альбом: Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Альбом: Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9737 | Переглядів: 107Дата публікації: 12:08 26.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих