Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове
Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове

Під час зустрічі, від мешканців надійшло багато питань з медичної реформи, а саме: протягом якого часу можна підписувати декларації із лікарями первинної ланки, як обрати лікаря, які документи знадобляться для укладання декларації, які послуги надаватимуться лікарями в разі підписання та не підписання декларацій? Ірина Володимирівна проінформувала про Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», яким передбачено низку заходів щодо наближення якісного медичного обслуговування сільського  населення, зокрема, впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини. Відповіді на найбільш популярні запитання щодо нових правил лікування в Україні можна почути від лікарів КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району.

Також, жителів села Гракове  цікавило питання щодо покращення стану доріг. Ірина Володимирівна зазначила, що серед пріоритетних напрямів у дорожньому будівництві в області, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам та проінформувала, що видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів (як співфінансування на договірних засадах).

Ірина Володимирівна окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про структуру бюджету району та бюджетно-фінансову політику в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про демографічну ситуацію, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Жителів села проінформовано про проведення на території Дворічанського району Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». В рамках якого проводитимуться заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, кладовищ, берегів водойм тощо. Запропоновано всім взяти  активну участь в цьому важливому еколого-просвітницькому заході.

У зустрічі із представниками громади села Гракове взяли участь:  начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники організацій та установ району, які довели до відома громадян інформацію щодо надання субсидій на житлово-комунальні послуги та інші соціальні гарантії, про пенсійну, освітню та медичну реформи.

Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні вище зазначених  питань.

Альбом: Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове
Альбом: Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове
Альбом: Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян в селі Гракове
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9732 | Переглядів: 433Дата публікації: 14:06 25.04.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців