Юлія Світлична наголосила на особистій відповідальності правоохоронців за безпеку в області на травневі свята
Юлія Світлична наголосила на особистій відповідальності правоохоронців за безпеку в області на травневі свята

Поділитися новиною:

Юлія Світлична наголосила на особистій відповідальності правоохоронців за безпеку в області на травневі свята

25 квітня глава облдержадміністрації взяла участь у спільній розширеній нараді ХОДА та прокуратури Харківської області. Учасниками заходу стали представники правоохоронних органів регіону, СБУ та ДСНС.

«Сьогодні ми зібралися для координації дій щодо забезпечення безпеки та громадського порядку на території Харківської області під час святкових днів, - відзначила Юлія Світлична. - 1, 8, 9 травня та інші свята мають проходити безпечно. Свята – для людей, а для всіх керівників, правоохоронців і державних службовців - щоденна праця. Адже саме від вашої відповідальності, скоординованості та взаєморозуміння залежить, наскільки комфортно, безпечно та спокійно пройдуть ці свята на території області. Хочу попередити кожного про особисту відповідальність у цьому питанні».

Під час наради про посилення заходів безпеки та переведення особового складу в стан підвищеної готовності доповіли керівники всіх відповідних служб та правоохоронних органів регіону.

Окремим питанням, яке розглянули під час наради, стала пожежна безпека в області. Зокрема, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Волобуєв доповів про результати перевірок, які провели на об’єктах з масовим перебуванням людей (у тому числі торговельно-розважальних центрах та ринках регіону), а також про перевірки, які стартували в дитячих оздоровчих таборах.

Юлія Світлична наголосила на необхідності приділити підвищену увагу питанню безпеки дітей у таборах відпочинку. Вона також порушила питання безпеки та законності роботи АЗС у місті та області, акцентувавши на суспільному резонансі, який нещодавно викликав можливий виток газу з цистерни на АЗС у Київському районі міста Харків.

«Ніяких моментів, що пов'язані з незаконним розташуванням небезпечних для людей об'єктів, не може бути на території області, - підкреслила Юлія Світлична. – Я прошу ДСНС провести інвентаризацію подібних об’єктів, а прокуратуру та Службу безпеки - предметно розібратися в питанні і знайти винних».

Олександр Волобуєв запевнив голову ХОДА, що відповідна робота в регіоні розпочнеться вже з 26 квітня.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9731 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:05 25.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих