Жахливі наслідки трагедії майбутнім поколінням.
Жахливі наслідки трагедії майбутнім поколінням.

Поділитися новиною:

Жахливі наслідки трагедії майбутнім поколінням.

26 квітня виповнюється 32 роки з дня, коли відбувся вибух на 4- му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Напередодні наш клас завітав до читального залу Дворічанської центральної районної бібліотеки.

Бібліотекарі підготували документальний фільм, який показує вибух та заходи які проводились після аварії, героїзм ліквідаторів, спогади очевидців; будівництво захисних арок та жахливі наслідки трагедії.

На зустрічі був присутній голова спілки чорнобильців Дворічанського району Грищенко Леонід Володимирович, який розповів про те, чим займався на місці трагедії в 1986 році.

Далеко від Чорнобиля знаходиться наша Дворічанщина, але й вона не залишилася осторонь. З району були відряджені пожежні, медичні працівники, кухарі, будівельники, зв’язківці, багато воїнів запасу було призвано через військкомат в перші дні після вибуху. Вони виконували різноманітні завдання (роботи на реакторі, евакуація мешканців з заражених будинків, дезактивацію території, охороняли зону зараження і т.д.).

         Ми знаємо, що ця трагедія не тільки України, а й всього людства і наше покоління розуміє, що з роками ця трагедія не стає менш значимою.

            

 Учні 9 «Б» класу Дворічанської ЗОШ 1- 3 ступені.

Альбом: Жахливі наслідки трагедії майбутнім поколінням. Альбом: Жахливі наслідки трагедії майбутнім поколінням.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9728 | Переглядів: 68Дата публікації: 11:38 24.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих