ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД

Поділитися новиною:

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД

З приходом весни фізкультурники і спортсмени району все більше облюбовують для тренувань і змагань з видів спорту відкриті майданчики. Але завершальні акорди сезону класичного волейболу покликали вболівальників і любителів гри до спортивного залу ДЮКФП «Юність», де відбувся черговий розіграш турніру на Кубок заслуженого працівника сільського господарства України, генерального директора ПСП «Родіна», голови районної федерації волейболу Шишкунова Олега Федоровича.

Запрошення до участі традиційно отримали команди господарів, а також гостей турніру з Вовчанська, Великого Бурлука і Куп’янська. Але з невідомих причин в останню мить відмовилися від участі вовчанські волейболісти, а бурлучани взагалі не прибули на турнір, поступивши нечемно до його організаторів. Втім, оргкомітету заходу вдалося замінити одну команду завчасно, залучивши до гри молодіжну команду ДЮКФП «Юність», якій зайва змагальна практика саме в раз. Отож, в турнірі стартувало три команди: збірна ветеранів Дворічанщини на чолі з організатором турніру, ветеранська команда «Локомотив» із сусідньої Куп’янщини і молодь Дворічної, яка готується до Всеукраїнського фіналу за програмою ігор «Спорт протягом життя». Для більш привабливої гри, піклуючись про вболівальників, організатори дозволили включати до складу ветеранських команд не більше двох гравців молодшого віку, що без сумніву додало цікавості, динаміки, швидкості і потужності в атаках.

В першому матчі, який пройшов у боротьбі з п’яти партій до трьох перемог одного з суперників, зіграли господарі. І доки ветерани волейболу налаштовувалися на гру, розминали свої суглоби і м’язи, молодь розпочала, як мовиться, з місця в кар’єр. Швидкою грою і прагненням до перемоги гравці молодіжного складу дещо приголомшили досвідчених волейболістів своєю настирливістю і виграли стартовий сет – 25:23. Другу партію ветерани провели більш зібрано і відігралися – 25:17. Знову молодь проявила ініціативу у третій партії і рахунок довго коливався з боку в бік. Але кінцівка сету була за ветеранами – 25:20, вони ж виграли і вирішальну партію (25:15), а разом з нею і стартовий поєдинок – 3:1.

Важкий екзамен тримала молодіжна команда в наступному матчі, де їй довелося протистояти добре збалансованій за ігровим складом команді «Локомотив». Відверто кажучи, боротьби не вийшло. Гості швидко прибрали ініціативу до своїх рук і впевнено переграли «Юність» з рахунком 3:0 ( 25:9; 25:12; 25:11). Інакше як провалом у грі малодосвідченої команди це і не назвеш. Але не буду настільки категоричним у висновках, молодь робить перші кроки у дорослому волейболу, тож, вважаю, у хлопців усе попереду. Просто саме у цій грі щось пішло не так.

Вирішальний матч грали ветеранські команди. Наші волейболісти розпочали відчайдушно і перший сет записали собі в актив – 25:16, буквально «зім’явши» суперника. Але гості показали, що вміють тримати удар. Вони спершу рахунок за партіями зрівняли (25:18), а потім взагалі вийшли вперед (25:19). Великих зусиль коштувало нашому колективу аби встановити статус-кво у четвертому сеті і перевести гру на тайм-брейк, та це ветеранам вдалося – 25:18 і 2:2.

Вирішальна партія на турнірі складалася рівно з самого початку і незначна перевага у пару очок за дворічанами на зміні сторін ще нічого не значила. Після обміну майданчиками гості додали у грі, а наші майстри смугастого припустилися трьох поспіль помилок. Це дозволило куп’янчанам забезпечити відрив у рахунку. А маючи у складі досвідчених турнірних бійців, команді не склало зусиль довести партію і матч вцілому до перемоги – 15:10 і 3:2.

В ході урочистої церемонії нагородження спеціальними фотограмотами з логотипом турніру і медалями відповідних ступенів учасників нагородив О.Ф. Шишкунов. Кращим гравцем турніру у складі молодіжної команди визнано Олександра Омельченка, а серед ветеранів волейболу кращими названо Дмитра  Курьянова у складі гостей і Віктора Рубцова зі складу господарів. Відзначені гравці отримали від організатора турніру спеціальні пам’ятні призи. За показану гру і здобуті результати команди отримали грошові винагороди, а для розвитку волейболу у дитячому позашкільному закладі Олег Федорович подарував чудо-м’яч для відпрацювання нападаючого удару. Пам’ятні миті завершального акорду сезону класичного волейболу було зафіксовано на плівку. Звучали акорди південно-африканської вувузели – незмінного атрибуту турніру, які і сповістили про його завершення.

В. Каща

Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Альбом: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9726 | Переглядів: 475Дата публікації: 08:20 24.04.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців