День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці.
День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці.

Поділитися новиною:

День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці.

     Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Головна мета проведення цього свята — підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Особливо це стосується підростаючого покоління. Важливо навчити дітей змалку бачити красу навколишнього світу, прищеплювати їм почуття любові до природи та привчати до спілкування з природою без завдання їй шкоди. Адже кожен із нас повинен розуміти, що без збереження природного середовища, в якому ми живемо не можливе і подальше існування людини на планеті Земля.

      «Земля – наш дім», - саме так називався екологічний журнал, який пройшов наприкінці квітня в дитячій районній бібліотеці. Погортати його сторінки до бібліотеки прийшли учні 7-Б кл. Дворічанської ЗОШ. В першій частині заходу діти розмірковували разом з ведучою – заступником директора  Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми Ольгою Рєзнік, що ж кожен із нас може зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, які саме кроки здійснити в своєму побуті, щоб не засмічувати  та не руйнувати екосистему як своєї місцевості, країни, так і всієї планети в цілому.

     З наступними сторінками екожурналу учнів познайомила провідний спеціаліст з еколого-освітньої роботи національного природного парку «Дворічанський» Анна Величко. Анна Ігорівна за допомогою електронної презентації розповіла дітям про те, які території Дворічанського району охоплює національний парк, які види тварин тут проживають. Особливу ж увагу співведуча заходу приділила тим рідкісним первоцвітам, які зростають на Дворічанській землі і які саме найбільше і потерпають від знищення їх «любителями» природи.

     Закінчився захід цікавою екологічною грою та ознайомленням юних читачів з літературою, представленою на виставці «Голос рідної природи серцем слухати навчись».

 

Заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми О. В. Рєзнік

Альбом: День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці. Альбом: День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці. Альбом: День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці. Альбом: День довкілля в Дворічанській дитячій бібліотеці.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9725 | Переглядів: 55Дата публікації: 16:00 23.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих