Ірина Григоренко провела зустріч з колективом ТОВ "Дворічанський елеватор"
Ірина Григоренко провела зустріч з колективом ТОВ \"Дворічанський елеватор\"

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела зустріч з колективом ТОВ "Дворічанський елеватор"

12.04.2018 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у трудовому колективі ТОВ «Дворічанський елеватор».

Під час зустрічі, одними із актуальних питань, з якими зверталися члени трудового колективу  були питання щодо ремонту доріг, організації дозвілля молоді, створення дитячих майданчиків, організації вивезення твердих побутових відходів у сільській місцевості, у тому числі установлення сміттєвих баків.

Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році.

Проінформувала про бюджетно-фінансову політику   району в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті, про пенсійну, освітню, медичну реформи, про хід реалізації на території Дворічанського району програм, проектів, грантів та міні-проектів «Разом у майбутнє», а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.   

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

Зокрема, детально ознайомила присутніх про те, що планом виконання першочергових робіт з поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Дворічанському районі Харківської області на 2018 рік передбачено освоєння коштів обласного бюджету у сумі 9241,0 тис.грн. Однак, через недостатність коштів, питання співфінансування ремонту доріг з районного бюджету, можливе лише при перевиконанні дохідної частини за І півріччя поточного року. На даному етапі робота  стосовно ремонту та утримання доріг у районі продовжується і є у постійному пріоритеті, як першочергова та невідкладна.

 

У ході зустрічі керівник району поінформувала про те,  що Харківська область, під керівництвом губернатора Харківської області Юлії Світличної,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

 

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, яка крокує країною, та наголосила, що із 02 квітня вже офіційно можна «узаконити» відносини з лікарями первинної ланки. Як це правильно зробити, скільки часу є на роздуми, а чи можна буде прийти самому до вузького спеціаліста, наприклад, кардіолога? Відповіді на найбільш популярні запитання щодо нових правил лікування в Україні можна почути від лікарів КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району.

 

Працівники пітриємства виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

 

12.04.2018

 

Загальний відділ апарату районної

державної адміністрації

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9700 | Переглядів: 669Дата публікації: 16:28 12.04.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців