День гумору
День гумору

Поділитися новиною:

День гумору

Нарешті прийшла весна, з її неповторним ароматом життя! Все навколо оживає, оновлюється. У нові наряди одягаються і природа, і люди. Змінюється настрій, поведінка, все стає активнішим і більш рухливим!

            Щоб допомогти відійти від зимового холоду 05 квітня у відділенні денного перебування при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району відбувся захід, присвячений Дню гумору.

             На зустріч зібралися літні громадяни, підопічні відділення. Святковий настрій забезпечували працівники відділення: культорганізатор Ляшенко А.В., завідувач відділення Шаповалова Н.М. та соцпрацівник Семенцова І.О. Під час заходу були виконані частівки, гуморески про життя, пісні.

        Ветерани захоплено розповідали про цікаві події зі свого життя, обмінювалися враженнями, досвідом та позитивними емоціями.Вони переконані, що на таких зустрічах, натхнення і доброти дуже корисно проводити час. Адже спілкування з односельчанами і працівниками відділення денного перебування допомагає забути про побутові проблеми та життєві негаразди.

        Учасники зустрічі були зворушені увагою до них та подякували за можливість поспілкуватися за чашкою чаю з солодощами, та приємно проведений час у колі своїх ровесників.

Директор                                                                                      Лариса Найданова

Альбом: День гумору
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9693 | Переглядів: 43Дата публікації: 14:17 06.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих