Відбулася зустріч з колективом Дворічанського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Відбулася зустріч з колективом Дворічанського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області

Поділитися новиною:

Відбулася зустріч з колективом Дворічанського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області

05.04.2018 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела виїзну робочу зустріч із трудовими колективами Дворічанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Дворічанської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Під час зустрічі, одними із актуальних питань, з якими зверталися члени трудових колективів  були питання щодо ремонту доріг, майбутнього функціонування  ветлабораторії, щодо долі очисних споруд, побудова яких розпочата у смт Дворічна у минулих роках, приведення у належний стан цвинтаря та прочищення канав для проходження весняної води.      

 Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про структуру бюджету району та  бюджетно-фінансову політику  в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про пенсійну, освітню, медичну реформи, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

Довела до відома присутніх, що більш детально про публічний звіт голови районної державної адміністрації, про вжиті заходи, актуальні проблеми, плани на перспективу з урахуванням реального сьогодення, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Дворічанської районної державної адміністрації.

У ході зустрічі керівник району поінформувала про те,  що губернатор Харківської області, Юлія Світлична, у 2017 році стала лідером серед губернаторів,  що Харківська область, під її керівництвом,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, яка крокує країною, та повідомила, що Президентом України Петром Порошенком підписаний Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», яким передбачено низку заходів щодо наближення якісного медичного обслуговування сільського  населення, зокрема, впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини.  Звернула увагу присутніх  на нові підходи до  побудови нової сільської медицини та повідомила, що на сьогодні опрацьовується питання щодо побудови у селі Вільшана сільської амбулаторії із забезпеченням усіх необхідних умов, у тому числі у забезпеченні у цій амбулаторії житла та транспорту для сільських лікарів.

Наголосила, що із 02 квітня вже офіційно можна «узаконити» відносини з лікарями первинної ланки. Як це правильно зробити, скільки часу є на роздуми, а чи можна буде прийти самому до вузького спеціаліста, наприклад, кардіолога? Відповіді на найбільш популярні запитання щодо нових правил лікування в Україні можна почути від лікарів КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району.

Працівники установ виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ. А голова районної державної адміністрації  Ірина Григоренко запропонувала їм брати активну участь у громадському житті району, надавати пропозиції  щодо розбудови нашого краю та спільно їх вирішувати. Наостанок, привітала всіх присутніх із наближенням  світлого свята Великодня.  

 

05.04.2018

Загальний відділ апарату районної

державної адміністрації

 

Альбом: Відбулася зустріч з колективом Дворічанського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Альбом: Відбулася зустріч з колективом Дворічанського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9685 | Переглядів: 413Дата публікації: 17:53 05.04.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців