Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб
Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб

Поділитися новиною:

Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб

06 квітня голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Рідкодуб Рідкодубівської сільської ради.

Під час зустрічі, одними із актуальних питань, з якими звертались жителі села були  питання щодо покращення стану доріг, забезпечення додатковим третім рейсом на тиждень маршрутного таксі за маршрутом село Рідкодуб – смт Дворічна, побудови спортивного майданчика за межами населеного пункту. Висловлювались окремі нарікання щодо не підтримання у належному стані автодороги смт Дворічна – село Водяне, на якій,  у наслідок недавніх сильних снігопадів, виникали затори під час руху автотранспорту.     

Головою районної державної адміністрації надавались роз’яснення, що протягом березня спостерігались несприятливі погодні умови і особисто нею контролювалась ситуація у районі. Унаслідок снігопадів та сильних вітрів на дорогах як вдень так і вночі були замети. Однак,  завдяки спільним діям районної державної адміністрації, служб ДСНС та ДП «Харківський облавтодор», керівників окремих сільськогосподарських підприємств,  інших не байдужих підприємців, які забезпечували спецтехніку пальним, випадки непогоди не набули класу надзвичайних ситуацій. Жителі району були забезпечені хлібом, сполученням із обласним центром, спокійно жили та працювали.   

Далі Ірина Володимирівна окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про демографічну ситуацію, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

У ході зустрічі голова районної державної адміністрації поінформувала про те,  що губернатор Харківської області, Юлія Світлична, у 2017 році стала лідером серед губернаторів,  що Харківська область, під її керівництвом,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам. За ініціативою губернатора у Харківській області стартує комплексна програма з освітлення населених пунктів. Використовуватимуть виключно світлодіодні лампи українського виробництва. Це екологічно та дасть економію коштів.

Запропонувала Рідкобудівській територіальній громаді у 2018 році взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», який дасть можливість об’єднати ресурси органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад.

 

У зустрічі із представниками Рідкодубівської територіальної громади взяли участь:  начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники організацій та установ району, які довели до відома громадян інформації щодо надання субсидій на житлово-комунальні послуги та інші соціальні гарантії, про пенсійну, освітню, медичну реформи, щодо оформлення земельних правовідносин відповідно до чинного законодавства.

Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

Зокрема, достатньо жваво обговорювалось питання щодо медичної реформи, яка крокує Україною із 02 квітня і вже офіційно можна підписувати декларації із лікарями первинної ланки. Як це правильно зробити, скільки часу є на роздуми, які документи знадобляться для укладання декларації? Відповіді на ці запитання можна отримати у лікарів КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району. 

Наостанок, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко привітала всіх присутніх із наближенням  світлого свята Великодня.  

 

 

06.04.2018

Загальний відділ апарату районної

державної адміністрації

Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Рідкодуб
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9684 | Переглядів: 147Дата публікації: 13:53 06.04.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих