В.Чорновіл – громадський і політичний діяч
В.Чорновіл – громадський і політичний діяч

Поділитися новиною:

В.Чорновіл – громадський і політичний діяч

25 березня минуло 19 років, як пішов із життя батько української Незалежності – В’ячеслав Чорновіл. З метою вшанування пам’яті видатного політика та політв’язня СРСР в Дворічанській центральній районній бібліотеці для дорослих обладнано книжкову виставку « В.Чорновіл – громадський і політичний діяч».

В'ячесла́в Макси́мович Чорнові́л — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975).

В’ячеслав Чорновіл завжди був настільки живою людиною і жив у реальному часі, настільки реально реагував на ті події, які були, і настільки серйозно своєю активністю їх трансформував, що нині важко відповісти, як би він діяв у тій чи іншій ситуації. Крім того, він серйозно змінювався впродовж усього часу.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9635 | Переглядів: 56Дата публікації: 10:13 29.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих