Дороги області розчищають 312 одиниць техніки
Дороги області розчищають 312 одиниць техніки

Поділитися новиною:

Дороги області розчищають 312 одиниць техніки

Через різкий перепад температур та вітру на більшості шляхів області утворилась ожеледиця, на трасі Чугуїв – Мілове – перемети.

На даний момент проїзд шляхами регіону забезпечено, затримок у русі транспорту не було, повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Харківська область стала епіцентром зіткнення двох циклонів – більш теплого південно-західного та більш холодного – півднічно-східного, - відзначив начальник САД у Харківській області Євген Зражевець. – Протягом останньої доби ми спостерігали, як змінювалися опади: був дощ, мокрий сніг, потім сніг, а вночі переміг більш холодний циклон, і ранком було 10 градусів морозу. Звичайно, що після мокрого снігу на дорозі утворився льодяний покрив, який ми обробляли піщано-соляною сумішшю, були деякі незручності, але жодного ДТП не зафіксовано, жодних обмежень у русі транспорту не було. Найбільш проблемною була дорога Чугуїв – Мілове за Куп’янськом, де утворилися перемети».

За інформацією Євгена Зражевця, робота на дорогах області тривала всю ніч, зараз шляхи продовжують розчищати та посипати сіллю й піском 312 одиниць техніки.

«Ми працюємо у взаємодії з підрозділами ДСНС. На найбільш проблемних ділянках дороги Чугуїв – Мілове працює важка техніка ДСНС. На Люботинській горі чергує ІМР на випадок необхідності допомогти фурам, що застрягнуть», - повідомив начальник САД.

За прогнозом синоптиків, найбільша кількість опадів випаде на Харківщині 19 березня, тому всі служби регіону перебувають у підвищеній готовності.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9590 | Переглядів: 59Дата публікації: 09:17 18.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих