Виїздний прийом громадян у селі Новоєгорівка
Виїздний прийом громадян у селі Новоєгорівка

Поділитися новиною:

Виїздний прийом громадян у селі Новоєгорівка

14 березня голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Новоєгорівка Новоєгорівської сільської ради.

Під час зустрічі, одними із актуальних питань, з якими звертались жителі села були  питання щодо покращення стану доріг загального користування та доріг державного значення, часткового ремонту доріг комунального значення у селі Новоєгорівка, освітлення вулиць та організація вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах територіальної громади.  Висловлювались   нарікання на довготривале не вирішення питання щодо недостатнього водопостачання у селі Новоєгорівка.  

Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про розвиток базових галузей економіки, про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, про пенсійну, освітню, медичну реформи, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

У ході зустрічі керівник району поінформувала про те,  що губернатор Харківської області, Юлія Світлична, у 2017 році стала лідером серед губернаторів,  що Харківська область, під її керівництвом,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, яка крокує країною, та повідомила, що Президентом України Петром Порошенком підписаний Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», яким передбачено низку заходів щодо наближення якісного медичного обслуговування сільського  населення, зокрема, впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини.  Звернула увагу присутніх  на нові підходи до  побудови нової сільської медицини та повідомила, що на сьогодні опрацьовується питання щодо побудови у селі Вільшана сільської амбулаторії із забезпеченням усіх необхідних умов, у тому числі у забезпеченні у цій амбулаторії житла та транспорту для сільських лікарів.

Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

Запропонувала Новоєгорівській територіальній громаді у 2018 році взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», який дасть можливість об’єднати ресурси органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад. Обговорювались питання щодо створення місцевого комунального підприємства.

Зокрема зупинилась на тому, що за умови виготовлення проектно-кошторисної документації на влаштування мережі водогону у селі Новогорівка з’явиться можливість взяття участі  у програмах та інвестиційних проектах, а також можливість залучення коштів бюджетів різних рівнів. Здійсниться мрія жителів села Новоєгорівка завжди бути з водою за будь-якої погоди. 

Цього ж дня на зустрічі були присутні депутати Дворічанської районної ради  Приходько В.А.,  Акулов В.В.,  Тамарян М.Г., які відзвітували перед виборцями про свою депутатську діяльність, поінформували про розвиток та досягнення очолюваних ними підприємств, окреслили можливості підтримки місцевої громади.

За результатами зустрічі голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко, Новоєгорівський сільський голова Михайло Стєганцев, депутати Дворічанської районної ради Приходько В.А., Акулов В.В., Тамарян М.Г.  та місцевий актив обговорили перспективи розвитку Новоєгорівської сільської громади на 2018 рік.

Загальний відділ апарату

районної державної адміністрації

14.03.2018

Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Новоєгорівка Альбом: Виїздний прийом громадян у селі Новоєгорівка
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9588 | Переглядів: 90Дата публікації: 16:24 14.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих