Зустріч з працівниками закладів культури
Зустріч з працівниками закладів культури

Поділитися новиною:

Зустріч з працівниками закладів культури

15 березня в районному будинку культури відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ірини Григоренко з працівниками клубних та бібліотечних працівників району

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Сергій Щоличев підсумував роботу галузі за 2017 рік та визначив пріоритетні напрямки діяльності закладів культури району у поточному році.

У своєму виступі голова райдержадміністрації наголосила: «Серед першочергових завдань районної влади – ремонти приміщень,  зміцнення матеріально-технічної бази, технічне оснащення бібліотек, поповнення книжкових фондів.

Ірина Володимирівна окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про освітню та медичну реформи, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації інформувала присутніх про те,  що губернатор Харківської області, Юлія Світлична другий рік поспіль є  лідером серед губернаторів України,  що Харківська область, під її керівництвом,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

В ході зустрічі від працівники культури надходили питання щодо покращення стану доріг та особисті питання.  

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9581 | Переглядів: 98Дата публікації: 11:07 15.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих