Жінка – найчарівніше творіння Землі!
Жінка – найчарівніше творіння Землі!

Поділитися новиною:

Жінка – найчарівніше творіння Землі!

Любі жінки! Від усієї душі  вітаємо вас з першим весняним святом!

Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці,

Рум’янців від калини, щоб ви були щасливі кожної днини.

Квітніть, дорогенькі, на білому світі, як ті троянди пишні,

 І хай  вам сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно,

А роки хай будуть щасливі й прекрасні, – привітали чоловіки  вокально-інструментального гурту «Рідна земля»  Кутьківського будинку культури представниць чарівної статі  на вечорі, який відбувся 7 береня 2018 року.

І це не був єдиний сюрприз, який  вони приготували: романси,ліричні українські пісні , сценівки, гра на різних народних інструментах. Порадували глядачів сучасні пісні  у виконанні солістів та дуетів. Жіночий колектив «Мелодія душі» вразив присутніх своїм ліризмом, душевністю,яскравістю та проникливістю виконання. А найменші учасники свята, школярі Семененко Юля,  Когут Женя та Дьякова Ульянка виконали яскраво та мелодійно  пісні для своїх матусь. Вечір пройшов на позитиві та шалених емоціях.

 

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9576 | Переглядів: 33Дата публікації: 13:25 09.03.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання