Розширена нарада
Розширена нарада

Поділитися новиною:

Розширена нарада

14 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Ірини Григоренко відбулася розширена нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району, з наступних питань:

1. Про скасування карантину щодо африканської чуми свиней на території мисливських угідь ДП «Бірюк» Дворічанського району Харківської області.

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів Дворічанського району за 2 місяці 2018 року.

3. Про стан готовності установ, підприємств та організацій району до безаварійного пропуску весняної повені та належного утримання об’єктів життєзабезпечення населення в період весняної повені 2018 року.

4. Про участь Дворічанського району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2018 році.

5. Про роботу сільськогосподарських підприємств Дворічанського району.

За підсумками наради, головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення.

Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9575 | Переглядів: 61Дата публікації: 10:53 14.03.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання