Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!
Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!

Поділитися новиною:

Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!

В районному Будинку культури, 06 березня 2018 року, відбулась святкова шоу-програма, присвячена Міжнародному жіночому дню  8 березня -«Дві зірки».

Свято починалося в холі Будинку культури, коли всі присутні, могли побачити виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва Дворічанщини (біссероплетіння, вишивка, в’язання, вироби з дерева, художній розпис).

На святі були присутні голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко та голова районної ради Г.Г.Турбаба, жіноча половина дворічанщини.

Під час концерту присутні змогли насолодитись чарівним співом неперевершених дуетів Кам’янського, Кутьківського, Топільського, Рідкодубівського, Колодязненського, Першотравневого, Западнянського та районного будинків культури.

Наприкінці свята,  від імені усіх чоловіків, Дорошенко В.І.-помічник народного депутата України Д.О.Шенцева, привітав всіх присутніх жінок із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9564 | Переглядів: 94Дата публікації: 11:40 07.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих