Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!
Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!

Поділитися новиною:

Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!

В районному Будинку культури, 06 березня 2018 року, відбулась святкова шоу-програма, присвячена Міжнародному жіночому дню  8 березня -«Дві зірки».

Свято починалося в холі Будинку культури, коли всі присутні, могли побачити виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва Дворічанщини (біссероплетіння, вишивка, в’язання, вироби з дерева, художній розпис).

На святі були присутні голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко та голова районної ради Г.Г.Турбаба, жіноча половина дворічанщини.

Під час концерту присутні змогли насолодитись чарівним співом неперевершених дуетів Кам’янського, Кутьківського, Топільського, Рідкодубівського, Колодязненського, Першотравневого, Западнянського та районного будинків культури.

Наприкінці свята,  від імені усіх чоловіків, Дорошенко В.І.-помічник народного депутата України Д.О.Шенцева, привітав всіх присутніх жінок із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ! Альбом: Привітали жінок Дворічанщини з 8-БЕРЕЗНЯ!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9564 | Переглядів: 60Дата публікації: 11:40 07.03.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання