Спільні дії дають позитивні результати!
Спільні дії дають позитивні результати!

Поділитися новиною:

Спільні дії дають позитивні результати!

Наприкінці лютого місяця, зима знов нагадала про себе.

Як всі ми бачили на дорогах були замети, через які виникали затори під час руху автотранспорту, як в день так і вночі. Деякі населені пункти були відрізані від сусідніх сел та районного центру Дворічна. Виникала проблема по наданню допомоги населенню екстреними службами у разі необхідності.

Тому для вирішення цих питань та з метою забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації протягом зимового періоду 2017-2018 років, розпорядженням голови Дворічанської районної державної адміністрації № 438 від 15.11.2017 року утворений районний оперативний штаб. Одним із основних завдань штабу є координація дій органів місцевого самоврядування, установ, організацій та підприємств щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час погіршення погодних умов.

Як приклад, кризова ситуація, яка виникла 28 лютого. Так, о 01 год. 16 хв. до пункту зв'язку 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини (далі 14-ДПРЧ) надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги 3 легковим автомобілям та 6 пасажирським мікроавтобусам, які потрапили у сніговий замет на дорозі «Тополі-Дворічна-Куп'янськ» за межами селища Тополі. Для порятунку людей виїхав черговий караул 14-ї ДПРЧ на спеціальному автомобілі підвищеної прохідності «ЗИЛ-131», які витягли «автоколону» із заметів. Але їхати далі їм самостійно через погодні умови було неможливо. Тому було прийнято рішення про супроводження «автоколони» до будинку Пісківської сільської ради в селище Тополі, де знаходився пункт обігріву. Незважаючи на те, що пункти обігріву в усіх сільських радах працюють у робочий час, в цю ніч головою Пісківської сільської ради була надана допомога 46 чоловікам. На цьому робота рятувальників не закінчилася, потрібно було їхати до села Кам'янка для порятунку ще одного мікроавтобусу із 9 чоловіками.

Наступної ночі таку ж саме допомогу було надано пунктом обігріву Миколаївської сільської ради 27 пасажирам 3 мікроавтобусів.

Ще одна кризова ситуація виникла 02 березня в селі Рідкодуб. О 17 год. 32 хв. до пункту зв'язку 14-ї ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що чоловіку потрібна термінова медична допомога. Але доїхати до села через сильні та довгі замети, ні автомобілю «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем, ні рятувальникам було неможливо. Тому до хворої людини негайно було направлено фельдшера фельдшерського пункту с. Рідкодуб, який у телефонному режимі отримував від лікаря Центру екстреної медичної допомоги необхідні інструкції щодо надання невідкладної медичної допомоги хворому. Через деякий час сумісними зусиллями філії «Дворічанський райавтодор» та ПСП «Рідкодуб» проїзд до села був звільнений від снігу і автомобіль Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зміг госпіталізувати хворого до Куп'янської лікарні.

Всі ці випадки в наслідок непогоди не набули класу надзвичайних ситуацій, лише завдяки спільним діям районних служб, підприємств та організацій.

 

т.в.о. начальника Дворічанського РС

ГУ ДСНС України у Харківській області                                                                                                                           Олексій Тян

Альбом: Спільні дії дають позитивні результати! Альбом: Спільні дії дають позитивні результати!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9555 | Переглядів: 87Дата публікації: 16:49 05.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих