Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД
Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД

Поділитися новиною:

Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД

05 березня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу зустріч з сімейними лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі та нагадала, що Президентом України Петром Порошенком підписано Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», яким передбачено низку заходів щодо наближення якісного медичного обслуговування сільського  населення, зокрема, впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини. 

Керівник району окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

У ході зустрічі Ірина Григоренко інформувала про те,  що губернатор Харківської області, Юлія Світлична другий рік поспіль є лідером серед губернаторів,  що Харківська область, під її керівництвом,  працює над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашої області всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходженням шляхів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Запропонувала брати участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», який дасть можливість об’єднати ресурси органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад.

 

Альбом: Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД
Альбом: Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД
Альбом: Зустріч з сімейними лікарями ЦПМСД
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9554 | Переглядів: 198Дата публікації: 15:54 05.03.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.12.2018
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 09:15 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:45 Місце проведення:Дворічанський ліцей
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих