Значне погіршення погодних умов
Значне погіршення погодних умов

Поділитися новиною:

Значне погіршення погодних умов

За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 26.02.2018 у Харківській області 28 лютого - 1 березня очікується комплекс метеорологічних явищ, які за інтенсивністю та тривалістю можуть завдати значних збитків господарству області. 28 лютого очікується сильний сніг, хуртовина, ожеледиця на дорогах, вітер східний, 15-20 м/с.

У зв'язку з виходом південного циклону, 01 березня очікується значне погіршення погоди: дуже сильний сніг, сильна хуртовина, снігові замети. На дорогах ожеледиця, сніговий накат. Вітер східного напрямку 17-22 м/с, на півдні області до 25 м/с. Висота снігового покрову становитиме 55-60 см.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9528 | Переглядів: 66Дата публікації: 16:43 27.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання