Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО
Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО

Сьогодні, 27 лютого голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ провела чергову зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, які проживають на території району.

Ірина Володимирівна подякувала  воїнам за  проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни.

«Мета цієї зустрічі з’ясувати ваші потреби та надати необхідну допомогу. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному з вас», – зазначила Ірина Володимирівна.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Ніна Юркова ознайомила учасників зустрічі із переліком пільг та соціальних гарантій, на які мають право учасники АТО.

Учасники зустрічі мали можливість озвучити питання, що їх турбують та отримати на них відповіді.

Завершуючи зустріч голова райдержадміністрації Ірина Григоренко зазначила, що керівництво району завжди готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких їх проблемних питань.

 

Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9526 | Переглядів: 111Дата публікації: 11:11 27.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання