Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО
Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО

Сьогодні, 27 лютого голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ провела чергову зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, які проживають на території району.

Ірина Володимирівна подякувала  воїнам за  проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни.

«Мета цієї зустрічі з’ясувати ваші потреби та надати необхідну допомогу. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному з вас», – зазначила Ірина Володимирівна.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Ніна Юркова ознайомила учасників зустрічі із переліком пільг та соціальних гарантій, на які мають право учасники АТО.

Учасники зустрічі мали можливість озвучити питання, що їх турбують та отримати на них відповіді.

Завершуючи зустріч голова райдержадміністрації Ірина Григоренко зазначила, що керівництво району завжди готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких їх проблемних питань.

 

Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО Альбом: Голова райдержадміністрації провела зустріч з учасниками АТО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9526 | Переглядів: 151Дата публікації: 11:11 27.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих