Відбулося засідання чергової сесії районної ради
Відбулося засідання чергової сесії районної ради

Поділитися новиною:

Відбулося засідання чергової сесії районної ради

22 лютого голова райдержадміністрації Ірина Григоренко взяла участь в пленарному засіданні чергової дев’тнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Галина Турбаба.

До порядку денного засідання було включено 26 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голови селищної та сільських рад, керівники організацій та установ району, представники засобів масової інформації.

В ході засідання було розглянуто ряд питань, серед яких: затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, яку представляла на сесії завідувач сектору  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анна Макогон.

Після заслуховування та обговорення звіту депутати районної ради вирішили – звіт голови Двоірчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Дворічанського району за 2017 рік, програм соціально-економічного та культурного розвитку Дворічанського району й делегованих районною радою повноважень у 2017 році взяти до відома.

 

 

Альбом: Ірина Володимирівна взяла участь у засідання чергової сесії районної ради
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9518 | Переглядів: 78Дата публікації: 13:49 22.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання