Відбулося засідання чергової сесії районної ради
Відбулося засідання чергової сесії районної ради

Поділитися новиною:

Відбулося засідання чергової сесії районної ради

22 лютого голова райдержадміністрації Ірина Григоренко взяла участь в пленарному засіданні чергової дев’тнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Галина Турбаба.

До порядку денного засідання було включено 26 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голови селищної та сільських рад, керівники організацій та установ району, представники засобів масової інформації.

В ході засідання було розглянуто ряд питань, серед яких: затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, яку представляла на сесії завідувач сектору  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анна Макогон.

Після заслуховування та обговорення звіту депутати районної ради вирішили – звіт голови Двоірчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Дворічанського району за 2017 рік, програм соціально-економічного та культурного розвитку Дворічанського району й делегованих районною радою повноважень у 2017 році взяти до відома.

 

 

Альбом: Ірина Володимирівна взяла участь у засідання чергової сесії районної ради
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9518 | Переглядів: 167Дата публікації: 13:49 22.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.12.2018
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 09:15 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з географії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.12.2018 10:45 Місце проведення:Дворічанський ліцей
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих