Звітувала голова райдержадміністрації
Звітувала голова райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Звітувала голова райдержадміністрації

Відповідно до Конституції України, статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статті 72 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  22 лютого з публічним звітом "Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Дворічанського району за 2017 рік, програм соціально-економічного та культурного розвитку Дворічанського району й делегованих районною радою повноважень у 2017 році" виступила голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

У звіті голови йшлося про виконання цільових програм для забезпечення життєдіяльності району та галузей економіки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, залучення інвестицій, виконання районного бюджету, розвитку культури, проведення робіт з благоустрою району, ремонту доріг тощо.

«Досягнення нашого району – це результат співпраці управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації з районною, селищною, сільськими радами, депутатами всіх рівнів, установами та підприємствами району, політичними партіями та рухами. Але, втілення в життя наміченого можливе лише при умові дієвості всіх зацікавлених сторін», - наголосила у звіті Ірина Володимирівна.

Очільник району подякувала всім, хто долучився до виконання програми соціально-економічного розвитку району та висловила сподівання на подальшу співпрацю та взаємопорозуміння, адже у нас єдина мета – покращення добробуту жителів Дворічанщини.

Фото А.Фоміна

 

Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації Альбом: Звітувала голова райдержадміністрації
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9512 | Переглядів: 115Дата публікації: 13:48 22.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих