«Лютий на свята багатий»
«Лютий на свята багатий»

Поділитися новиною:

«Лютий на свята багатий»

Любов безмежний, чудовий дар,
Що дав творець своєму створінню.
Любов — це жертва, серця жар,
І райський спокій у терпінні.
 

Мабуть, на планеті Земля немає такої людини, яка б не чула про  свято усіх закоханих – День святого Валентина. «Я тебе кохаю...». Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза… Кохання — все, що було, буде. Воно зігріває нас у свята й будні. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори і ми теж і на святкову концертіВ Кутьківському БК лунають пісні про кохання.

   15 лютого ми відсвяткували чергову річницю виведення війська з Афганістану. У нашому селіКутьківка є учасник тих трагічних подій — це Олександр Вікторович Бібіков і учасники заходу привітали його.

    Масленицю у цьому році відзначають з 12 по 18 лютого .В нашу селі Кутьківка відбувся грандіозний хокейний турнір з нагоди цього свята.

                      Яка краса! Усе життя в акорди перелить,

З високих дум і почуття   нове життя творить!

Нести любов, будити гнів, творити чудеса…

                    О вищий спів, натхненний спів! Яка  ж  у нім краса!

                     Вітаємо ще раз всіх-всіх зі  святами місяця лютого!

 

  Директор Кутьківського БК                                     Н.Козирь

 

Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий» Альбом: «Лютий на свята багатий»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9495 | Переглядів: 58Дата публікації: 14:11 20.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання