На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Поділитися новиною:

На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні вся країна схиляє голову перед Героями України, які загинули на Майдані в листопаді 2013 – лютому 2014 року під час Революції гідності. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

З метою вшанування пам'яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні біля пам’ятного знаку встановленого з нагоди 10-ї річниці незалежності України в смт Дворічна голова райдержадміністрації Ірина Григоренко, голова районної ради Галина Турбаба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови селищної та сільських рад району, взяли участь у траурному мітингу за загиблими Героями Небесної Сотні та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Олександр Кірсанов, представник районного краєзнавчого музею, у своєму виступі наголосив на важливості вшанування пам’яті про Героїв Небесної Сотні – борців за Незалежність. Закликав пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну, всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, хто стоїть на захисті кордонів нашої держави.

В цей же день у всіх конфесійних громадах району відбулись панахиди за загиблими учасниками Євромайдану та воїнами, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Фото Фоміна А.Є.

Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Альбом: На Дворічанщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9492 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:58 20.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих