«Слідами героїв Жюля Верна»
«Слідами героїв Жюля Верна»

Поділитися новиною:

«Слідами героїв Жюля Верна»

Таку літературну мандрівку запропонувала нещодавно Дворічанська дитяча бібліотека своїм читачам.

Пройшла вона на тижні зарубіжної літератури для учнів 8-х кл. в Дворічанській ЗОШ і була присвячена 190-річчю з дня народження французького письменника, ювілей якого відзначався на початку лютого.

Ступаючи на літературну ниву, Жюль Верн мріяв створити жанр, який досі не був відомий читацькому загалу – «роман про науку». Письменника вабила здатність науки розширити можливості людини, відкрити їй досі незнані куточки планети і навіть нові світи. І це йому вдалося. І хоча роки життя Жюля Верна (1828—1905) припали на період визначних географічних відкриттів та небачених досягнень у науці й техніці, все ж багато що із описаного в романах цього письменника було попереду. Адже видатний фантаст мав вийняткову уяву і дар передбачати хід наукового прогресу.

Всесвітнім мандрівником та винахідником без майстерні називали Жюля Верна ще при житті його сучасники. Коли читаєш твори цього письменника, саме так і здається. Але всім відомо, що Жюль Верн писав про подорожі, не виходячі із власного кабінету. В цьому йому допомагав не тільки письменницький дар, а й колосальна ерудиція. Його стіл завжди був завалений новими науковими книгами та журналами.

В романах Жюля Верна наука і фантастика завжди поєднуються з цікавим пригодницьким сюжетом. Згадаймо лише так добре знайомі нам з дитинства його твори: «П’ятнадцятирічний капітан», «Діти капітана Гранта», «Двадцять тисяч льє під водою». А ще в нього є мандрівки на повітряній кулі, «до центра Землі», «С Землі на Луну»  та інші. Протягом бібліотечної подорожі за допомогою електронної презентації, діти разом з ведучою заходу, автором цих рядків,  ніби-то пройшлися слідами героїв творів Жюля Верна. Учениці 8-А кл. Аміна Погорєлова та Аня Дудяк зачитали в особах уривок з роману «Діти капітана Гранта».

Творчість великого майстра пригод і фантастики була представлена і на книжковій виставці, що експонувалась протягом заходу. Сподіваємось, що наша літературна подорож зацікавила юних читачів і вони матимуть бажання побувати разом з героями Жюля Верна в усіх куточках нашої планети та за її межами.

 Заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми     О.В.Рєзнік

      

Альбом: «Слідами героїв Жюля Верна» Альбом: «Слідами героїв Жюля Верна» Альбом: «Слідами героїв Жюля Верна» Альбом: «Слідами героїв Жюля Верна»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9487 | Переглядів: 42Дата публікації: 14:58 19.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання