Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела апаратну нараду
Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела апаратну нараду

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела апаратну нараду

Шляхи вирішення важливих питань життєдіяльності району проаналізували учасники апаратної наради, яку сьогодні, 19 лютого провела голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

Серед питань, які розглядалися в ході наради, було підведення підсумків роботи за минулий тиждень та плани на поточний.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Віктор Татаренко інформував щодо надходження до бюджетів всіх рівнів.

Також в ході засідання було розглянуто питання соціального захисту населення. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Поддубкіна доповіла про стан надання житлових субсидій мешканцям району.

Кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації, районних служб та установ доповів про плани на поточний тиждень.

У результаті спільного, дієвого обговорення ходу виконання планових завдань з попередньої наради було встановлено терміни та відповідальних осіб з поставлених завдань.

 

Альбом: Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела апаратну нараду Альбом: Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко провела апаратну нараду
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9484 | Переглядів: 57Дата публікації: 10:14 19.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання