На Дворічанщині святкувати "Масляну"
На Дворічанщині святкувати \"Масляну\"

Поділитися новиною:

На Дворічанщині святкувати "Масляну"

Звичай святкувати Масляну бере свій початок з давніх часів. Ще прадавні слов’яни відзначали цей день катанням на санках з крижаних гір і запалюванням багать. У народі Масляна завжди була веселим часом. Вважалося, що той, хто відмовиться її святкувати, буде жити «в гірку біду і зле скінчить». У цей день було прийнято пекти млинці, адже млинець - символ сонця.

16 лютого,  напередодні Великого посту, на центральній площі селища Дворічна відбувся культурно – масовий захід «Щедра Масляна!».

У концерті-відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко, голова районної ради Галина Турбаба,  Дворічанський селищний голова Фархад Магомедов, аматорські колективи та окремі виконавці клубних установ району. На площі розгорнулося ярмаркове містечко. 

Головна страва на Масляну — млинці зі сметаною, вареники із сиром, гречані млинці на смальці та інша обрядова їжа.

Млинці на Масляну були представлені організаціями, установами, сільськими радами та сільськогосподарськими підприємствами району.   

Дворічанам та гостям селища пропонувалися різні смаколики, гарячі напої, широкий вибір хлібобулочних виробів, продукцію підприємців і аграріїв району.

Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну" Альбом: На Дворічанщині святкувати "Масляну"
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9476 | Переглядів: 284Дата публікації: 13:52 16.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих