Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї
Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї

Поділитися новиною:

Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї

Щорічно 15 лютого, в річницю виводу радянських військ з Афганістану, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, коли виросло нове покоління молоді, пам’ять про воїнів, які до кінця виконали свій обов'язок на афганській землі та в інших «гарячих» точках планети, не повинна зникнути. Саме з цієї нагоди в районному краєзнавчому музеї 13 лютого пройшла зустріч учнів дев’ятих класів Дворічанської загальноосвітньої школи з членами правління районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександром Бережним, Вячеславом Семенюком, Петром Альбощим, Олександром Погорєлим.

Молодь прослухала спогади колишніх афганців про важкі будні служби тієї неоголошеної війни, переглянули презентацію до цього  заходу «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…» підготовлену працівниками музею. Ця зустріч не залишила школярів байдужими, викликала інтерес і пробудила гордість за наших земляків. На згадку учасники заходу зробили спільне фото.

Альбом: Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї Альбом: Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї Альбом: Зустріч воїнів-афганців з школярами пройшла в Дворічанському музеї
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9468 | Переглядів: 22Дата публікації: 14:11 13.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання