Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває
Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває

Поділитися новиною:

Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває

Районна державна адміністрація повідомляє, що з моменту початку негоди у вигляді обільного випадіння снігу та по даний час філією «Дворічанський райавтодор» та КП «Дворічна»» проводяться роботи по прибиранню снігу та посипці реагентами доріг загального користування по Дворічанському району.  Станом на зараз вцілому працює 9 одиниць снігоприбиральної техніки.  Роботи продовжуються.

Мешканців Дворічанського району просимо з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася в зв’язку з погіршенням погодних умов.

 

 

Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває Альбом: Розчистка та посипка дорожнього покриття на автошляхах району триває
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9467 | Переглядів: 201Дата публікації: 15:50 13.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих